Rodzice mówią dzieciom o swoim pierwszym razie

Orgie, stosunek bez zabezpieczeń, 53 partnerki seksualne – o takich rzeczach mówią rodzice swoim dorosłym dzieciom. Jak się okazuje starsze pokolenie było o wiele bardziej niegrzeczne niż młodsze.
12.jpg

Pisaliśmy już o filmiku od WatchCut Video, w którym dzieci mówią rodzicom o swoim pierwszym razie. Kanał postanowił odwrócić sytuację. Tym razem to matki i ojcowie opowiadają swoim pociechom jak wyglądała ich utrata dziewictwa.

Początkowo dzieci nie chcą zadać tego pytania, ale w końcu się przełamują. Jeden z ojców przyznaje, że musi się zastanowić, więc pewnie również czuje się niezręcznie. Pierwsza matka, która decyduje się opowiedzieć o stracie dziewictwa, musiała podchodzić do tego trzy razy, co wywołuje zdziwienie córki.

Jedna z kolejnych dziewczyn jest bardzo zdziwiona, że matka czekała ze swoim pierwszym razem, aż weźmie ślub. Ale kiedy rodzicielka się rozkręca i mówi jak to wyglądało, rzucając pikantnymi szczegółami dotyczącymi pozycji, córka zaczyna się śmiać.

Co ciekawe wychodzi na to, że większość rodziców nie myślała podczas pierwszego razu o zabezpieczeniu. W poprzednim filmiku natomiast dzieci zwykle przyznawały się do używania antykoncepcji. Jeden z ojców po prostu nie miał dostępu do prezerwatyw. Jak sam mówi teraz wszędzie są automaty, ale kiedy on rozpoczynał życie seksualne wyglądało to inaczej.

Inny ojciec wprowadza córkę w zażenowanie przyznając, że swój pierwszy raz przeżył podczas orgii z trzema kobietami. No cóż jak się okazuje rodzice mają przed swoimi dziećmi wiele tajemnic, szczególnie jeśli chodzi o liczbę partnerów i partnerkami. A czy ty odważyłbyś się na podobną pogadankę ze swoimi krewnymi?

Zobacz galerię seksownej MILF-y

Dodał(a): Paweł Zieleń / fot.: YouTube Wtorek 30.05.2017