Pupa eksperymentalna

Podwinięta spódniczka na pupie młodej dziewczyny, to prank starszy niż YouTube. Kiedyś kręcono je kamerami na taśmy VHS, dziś aparatem ukrytym w plecaku. Jak dziś reagują faceci na widok pupy młodej Azjatki?
pupa-eksperymentalna.jpg

Angel Kim to urocza Azjatka i choć w pewnym momencie na jej pupie pojawia się coś przypominającego cellulit, to gdyby zaczęła ćwiczyć ze sztangami i robić przysiady, byłaby spełnieniem fantazji wielu białych facetów. Tym razem swojego tyłka użyła w pranku. Razem z twórcami z kanału SmoothPranks nazywają to eksperymentem socjologicznym.

Chodziła po centrum handlowym z podwiniętą z tyłu spódniczką. Zatrzymywała się przy facetach, obracała, by wyeksponować pupę i czekała na relację kolegi z kamerą, który dawał jej cynk, czy jest obserwowana. Angel rozliczała później mężczyzn, którzy zagapili się na jej tyłek.

Celem ich akcji było sprawdzenie, ilu facetów popatrzy na jej pupę i czy ktoś zwróci jej uwagę na awarię ubrania.A Ty ruszyłbyś tyłek, żeby ocalić tyłek Angel? My zapewne wyciągnęlibyśmy smartfony żeby zrobić „zdjęcia próbne” do sesji! Taki wstępny casting. Dlatego też zawsze nosimy przy sobie wizytówki.
Dyskutuj z autorem na Twitterze


Dodał(a): Paweł Jaśkowski Czwartek 20.08.2015