Panna z dużym przebiegiem

Czy warto: a) wiązać się z damą, z którą spała już połowa twoich kumpli b) zainwestować w powiększanie penisa i c) przestać się masturbować? Na te i inne sex pytania odpowie wam Siostra Przełożona

dr_housex.jpg

Wbijaj na fejsa - nokautujemy codziennie

PANNA Z DUŻYM PRZEBIEGIEM
Podoba mi się dziewczyna mieszkająca w sąsiedztwie. Ja chyba też nie jestem jej obojętny. Nie wiem jednak, czy warto nawiązywać z nią znajomość. Moi koledzy mówią, że przespała się już z każdym na naszym osiedlu i jest zwykłą zdzirą. Luke
Czemu tak bardzo przejmujesz się zdaniem kolegów? Wydaje mi się, że są bardzo staromodni. Dlaczego nowoczesna kobieta ma całe życie trwać tylko przy jednym facecie, skoro tylu ich jest wokół? Ja sama poznałam seks z młodymi, starymi, żonatymi, rozwiedzionymi i nawet z jednym wielokrotnym wdowcem. W życiu jest jak w bajce, trzeba pocałować wiele żab, zanim trafi się na swą księżniczkę lub księcia.

CIENKA SPRAWA
Mój penis ma tylko 10 cm i jest chudy jak patyk. Za każdym razem, gdy idę do łóżka z dziewczyną, przeżywam dramat, bo nie wiem, co ona sobie o mnie pomyśli. Owszem, sztukę uprawiania seksu rozwinąłem do perfekcji, mam całą kolekcję wibratorów, a język i ręce są nieźle wygimnastykowane. Dziewczyny zachwycają się moimi zdolnościami, ale ja i tak mam straszny kompleks. Gdzie można powiększyć penisa?
Załamany z Kalisza
Szkoda, że nie znam cię osobiście. Gdybym była twoją dziewczyną, stanęłabym na głowie, żebyś tylko go nie powiększał. Mógłbyś dołączyć do grona tych, co mają członki po 20 cm, a w łóżku wieje nudą! Jeśli siusiasz i bzykasz bez problemów, to szkoda forsy na chirurga.

WETERAN SAMOGWAŁTU
Marszczę Freda kilka razy dziennie. Czy to normalne?
Aster
Jak najbardziej — ale tylko wtedy, gdy twój Fred nie domaga się drogich kremów przeciwzmarszczkowych.

Podkręć atmosferę w sypialni - seksowne gadżety!


Dodał(a): Siostra Przełożona Wtorek 17.07.2012