Okres awantur

Jak obcować z babą, która ma okres? Co poradzić na przedwczesny wytrysk? Co zrobić kiedy laska nie akceptuje twojego hobby?

dr_housex.jpg

Wbijaj na fejsa - nokautujemy codziennie

OKRES AWANTUR
Moja kobieta staje się nieznośna w dniach poprzedzających miesiączkę. To, co przechodzę, to istne piekło. Nie tylko brzydko do mnie mówi, ale też rzuca we mnie różnymi przedmiotami. Ostatnio trafiła mnie w głowę tłuczkiem do mięsa, rozcinając mi łuk brwiowy. Byłem szyty na pogotowiu!
Rafał z Białegostoku
Rozcięty łuk brwiowy, a szczególnie blizna po nim, dobrze wyglądają na twarzy mężczyzny. Przyznam jednak, że lepiej rozbić sobie twarz w bardziej „męskiej” sytuacji. Zachowanie twej kobiety, choć ekstremalne, wcale nie jest nadzwyczajne. Zwie się je fachowo syndromem napięcia przedmiesiączkowego (PMS). Zdaniem naukowców brytyjskich, owo napięcie może złagodzić zmiana diety kobiety. Powinna jeść mniej mięsa, a więcej węglowodanów. Karm ją zatem głównie kluskami. Jeżeli to nie pomoże w owe feralne dni unikaj jej – najlepiej szukając towarzystwa kumpli. Oni nie cierpią na PMS.

EKSPRESOWY
Cierpię na fatalną przypadłość, której się wstydzę i mam przez nią myśli samobójcze. Po prostu bardzo szybko kończę. Stosunek z kobietą, oczywiście.
Smutny
Szybko i wolno. To pojęcia względne. Podobnie jak „fatalna przypadłość”, bo to mi się kojarzy bardziej z grzybicą stóp niż z seksem. Ale do rzeczy. Tzw. przedwczesny wytrysk to częsty kłopot mężczyzn. Najczęściej ma on podłoże psychologiczne. Onanizując się, starałeś się zaspokoić jak najszybciej (aby cię nie przyłapali, no nie?) i teraz ten wyuczony model reakcji uległ utrwaleniu. Zanim jednak udasz się do psychologa lub seksuologa, radzę ci, abyś kupił sobie prezerwatywy z tzw. znieczulaczem (np. Durex Performa z benzokainą, umożliwiającą opóźnienie wytrysku). Wiem, że nie dostaniesz ich w każdej aptece, ale są dostępne w wielu sklepach internetowych. Spróbuj, naprawdę warto!

PROSTY WYBÓR
Jestem wielkim fanem Wisły Kraków. Od lat nie opuściłem żadnego meczu, chodzę na treningi, zbieram artykuły prasowe i gadżety, poświęcone temu zespołowi. Moja dziewczyna twierdzi jednak, że za dużo czasu poświęcam tym bzdurom. Mówi, bym wreszcie wydoroślał albo poszukał sobie innej partnerki.
Krakus z Krakowa
Twoja dziewczyna ma rację. Znajdź sobie inną dziewczynę, która doceni twe normalne, męskie hobby.


Dodał(a): Siostra Przełożona Poniedziałek 16.07.2012