Naga joga

Nagie ciało jest najpiękniejszym widokiem, jakim mógłby napawać się człowiek. Nagie ciało podczas uprawiania jogi to jeszcze wyższy poziom estetyki.
naga joga

Oczywiście muszą być spełnione pewne warunki. Po pierwsze: ćwiczyć musi kobieta. Po drugie: powinna to być kobieta apetyczna.

Na estetyce kobiecego ciała bardziej niż większość mężczyzn zna się Petter Hegre. Ten 44-letni fotograf z Norwegii uwiecznia najpiękniejsze młode modelki, na jakie trafiasz w Internecie. Zdjęcia są przepełnione erotyzmem, ale nie przechodzi on w wulgaryzm.

Jeśli chodzi o jogę, to w tej dziedzinie równych sobie nie ma jego żona - Luba Shumeyko. 32-letnia modelka, którą fotografował na początku jej kariery Hegre nie wstydzi się swojego ciała, bo i nie ma czego. A Petter chcąc pochwalić się zgrabną żoną, postanowił uwiecznić ją podczas jej codziennego rytuału.Takie małżeństwo, to wzór do naśladowania. Jeśli fotografujesz swoją żonę i masz kim się pochwalić, wrzucaj foty do Studia CKM, skąd Twoja wybranka może trafić do magazynu drukowanego.Dodał(a): pinky Piątek 16.05.2014