Mężczyzna z przeszczepionym penisem spłodził potomka!

Oto najlepszy dowód na to, że pierwsza udana operacja przeszczepu penisa jest naprawdę udana! 21-letni pacjent, o którym niedawno pisały media na całym świecie właśnie zapłodnił swoją kobietę!

shutterstock_132280757.jpg

Nie tak dawno temu pisaliśmy wam o 21-letnim mieszkańcu RPA, który trzy lata temu stracił penisa w wyniku rytualnego obrzezania. Podobno błędy podczas tego zabiegu zdarzają się z resztą całkiem często, przez co kolejni nieszczęśnicy tracą swoje członki (ich pozostałości są bezużyteczne - często nie spełniają już żadnych ze swoich funkcji). Na szczęście z pomocą wspomnianemu wcześniej mężczyźnie przyszedł zespół chirurgów. Pod koniec ubiegłego roku lekarze ze szpitala Tygerberg w Kapsztadzie oraz naukowcy z Uniwersytety Stellenbosch dokonali pierwszej udanej transplantacji penisa. Po trzech miesiącach od operacji pacjent zaczął uprawiać seks i oddawać mocz nową kuśką!

To jednak nie koniec dobrych wieści! Właściciel przeszczepionego przyrodzenia właśnie zapłodnił swoją kobietę, a to oznacza, że operacja naprawdę spełniła wszystkie swoje funkcje! To wielki krok, a zarazem doskonała nowina do kolejnych pacjentów czekających w kolejce na podobne operacje.

Oby tylko nie okazało się, że wspomnianą kobietę zapłodnił ktoś inny...Dodał(a): Bartosz Joda, fot. FameFlynet Piątek 12.06.2015