Męskie seks-roboty coraz bliżej

Nowoczesne, coraz bardziej przypominające prawdziwych ludzi seks-roboty były jak dotąd dostępne jedynie w damskiej wersji. Okazuje się jednak, że jest zapotrzebowanie również na męskich towarzyszy. A skoro jest popyt…

doll3.jpg

Z technologicznego punktu widzenia stworzenie męskiej seks-lalki nie stanowi dużego problemu – skoro można skonstruować partnerkę do miłosnych uniesień z realistyczną (tak słyszeliśmy) waginą, to co stoi na przeszkodzie, żeby zbudować jej odpowiednik z bionicznym penisem?

Realizacji tego ambitnego zadania podjęła się firma Realbotix, która odpowiada za stworzenie Harmony – systemu sztucznej inteligencji, która poprzez aplikację w smartfonie komunikuje się z seks-robotem. Dzięki temu można wydawać mu polecenia, a AI z czasem uczy się naszych nawyków i zachowań.

Jak dotąd firma produkowała jedynie „damskie” roboty, jednak teraz ma się to zmienić. Matt McMullen, który jest założycielem Realbotix mówi, że jest duże zapotrzebowanie na rynku na takie produkty:

„Pracujemy nad męską wersją robota z naszą sztuczną inteligencją. W końcu będziemy mieli roboty-kobiety i roboty-mężczyzn. Jestem przekonany, że kobiety docenią je tak samo, jak faceci. Skoro przedstawicielki płci pięknej czerpią satysfakcję z korzystania z wibratora, pomyślcie tylko co poczują, gdy będą mogły objąć robota ramionami”.

Jak myślicie, czy seks-roboty zastąpią kiedyś prawdziwych facetów?Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://www.instagram.com/abyssrealdoll/ Piątek 12.01.2018