Lekcje seksu analnego na Harvardzie

Większość uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych ma swój „sex week”, czyli tydzień edukacji seksualnej. Specjaliści tłumaczą amerykańskiej młodzieży którą stroną zakładać gumkę, że od całowania w ciążę się nie zachodzi i że jeśli na imprezie laska padnie z nadużycia alkoholu, nie oznacza, że można ją bzyknąć.
anal-harvard.jpg

W tym roku,jedna z najstarszych i najbardziej renomowanych uczelni – Harvard – wprowadziła w ramach „sex week” zajęcia, które cieszą się największą popularnością wśród studentów: “What What in the Butt: Anal Sex 101”. To nic innego jak seks analny od kuchni, a właściwie od tylnego wejścia.

Zajęcia obejmą m.in. takie tematy jak: budowa odbytu i potencjalna przyjemność bez względu na płeć; jak rozmawiać o tym z partnerem – przygotowanie i higiena; lubrykanty, zabawki i bezpieczny seks; penetracja analna dla początkujących. Organizatorzy apelują: „Poznaj fakty na temat tej ekscytującej, a jednak nie do końca zrozumiałej formy czerpania przyjemności”.

Nas przekonali do zajęć, ale nie zdążymy z ogarnięciem wizy, zatem przypominamy sobie i Wam najważniejsze fakty o seksie analnym, jakie udało nam się zebrać. Włącznie z materiałem, który pomoże przekonać Ci partnerkę do zabaw od d…rugiej strony. Czytaj uważnie, bo wiedza to potęgi klucz do każdego zamka.

Dodał(a): pinky Czwartek 06.11.2014