Kobiety kontra wagina

Takie „eksperymenty socjologiczne” lubimy. Dopóki w tych filmikach nie występuje dwóch facetów. Bria i Chrissy po raz kolejny edukują innych w kwestii narządów płciowych. Tym razem naprzeciw siebie stają dwie dziewczyny.
kobiety-vs-wagina.jpg

W swoich filmikach na YouTubie dwie laski Bria i Chrissy (prywatnie para), zestawiały ze sobą gejów i waginy, a także lesbijki z penisami. Tym razem pokazują reakcję pań heteroseksualnych, gdy po raz pierwszy mają dotknąć części intymnych innych dziewczyn. Tak, brakuje w tym zestawieniu jeszcze gejów dotykających penisy, ale darowaliśmy sobie ten materiał.

Inna YouTuberka - Stevie Boebi – postanowiła pomóc po raz kolejny koleżankom i odsłonić swoje części intymne, by heteroseksualne dziewczyny mogły je poznać od innej strony. Muszę przyznać, że zachowują się dość dziwnie, jakby nigdy nie miały do czynienia z waginami. Chociaż może żeby to zrozumieć, musielibyśmy dotknąć innego penisa... Ale jesteśmy pewni, że nie ma takiego alkoholu, po którym byśmy to zrobili. Dlatego uznajemy, że dziewczyny rzeczywiście mogą być zaskoczone.

Stevie zastrzega, że kobiety mogą dotykać jej waginy, dopóki ich palce zostaną na zewnątrz. Podchodzi więc do sprawy bardzo rzeczowo i naukowo. Zbiera dobre recenzje – że jej cipka jest ładna, mniej straszna od penisa, że czuć ciepło z okolic intymnych. Jedna z dziewczyn nich zastanawia się, czy nie zaangażuje się emocjonalnie po całej akcji. Przyznaje też, że laski dotykają swoich piersi, bo jest to jak trzymanie się za rękę, ale nigdy nie schodzą niżej.Dziewczyny po całym eksperymencie są zadowolone i nie widzą w tym nic dziwnego. Uważają, że powinniśmy poznawać i oswajać się z naszymi ciałami. Odwrotne reakcje były, gdy lesbijki dotykały penisów. Ale nasze reakcje są identyczne jak tych ochotniczek.
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Wtorek 22.03.2016