Kobiecy kondom - 100% orgazmów

Najnowszy produkt ma zapewnić kobietom orgazm podczas każdego stosunku płciowego i to nawet zanim dojdą faceci. Oprócz tego będzie spełniał dotychczasową rolę, czyli zabezpieczy przed ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową.
kond-otw.jpg

Kobiecy kondom znany jest ludzkości od 1991 roku. Jest podobny do tradycyjnej prezerwatywy, z tym że na obu końcach ma elastyczne pierścienie. Ten lądujący w pochwie ma zakotwiczyć gadżet, a ten, pozostający na zewnątrz, ma dokładnie przykryć srom. To zabezpiecza przed ciążą i chorobami wenerycznymi w równym stopniu, co klasyczna „gumka”.

Jednak firma IXu poszła o krok dalej i udoskonaliła znany od prawie 25 lat produkt. VA w.o.w., bo tak nazywa się ich kobiecy kondom, ma mieć wibrujący pierścień zewnętrzny w różnych kształtach i kolorach. Drgania wyzwalane mają być za pośrednictwem urządzenia zewnętrznego, jak smartfon czy inteligentny zegarek. To ma doprowadzać kobiety do orgazmu za każdym razem, gdy użyją produktu firmy IXu.

kond1.jpg

Brzmi jak niedawny żart prima aprilis owy: Orgasmia – implant rozkoszy? Na szczęście dla kobiet nie. Ich dzieło - jest rozwijane od 2013 roku, ale Brian Osterberg, właściciel marki, poinformował, że znalazł partnera do podjęcia produkcji. Jednocześnie zachęca innych zainteresowanych, którzy chcieliby zainwestować w jego pomysł. Zapewnia, że ma w ręku patenty, które czynią VA w.o.w. bezkonkurencyjnym.

kond2.jpg

Brian chwali się też badaniami przeprowadzonymi na 50 kobietach w wieku 20 – 40 lat. Po pierwszym użyciu VA w.o.w., 70% kobiet osiągało orgazm, po drugim – 84%, a już po czwartym – 100%. I to nawet zanim doszli faceci. To ma zachęcić kobiety do stosowania „gumek” firmy IXu i plasować produkt w segmencie seks gadżetów, aniżeli w dziale antykoncepcyjnym.

Szef firmy zapowiada, że wibrujące prezerwatywy dla kobiet, zapewniające 100% orgazmów za każdym razem wejdą na rynek za 18 – 24 miesiące.Dodał(a): Jan Rzeźnik Czwartek 16.04.2015