Kobiece wymówki

Jakich zdań najbardziej nie lubisz słyszeć, kiedy opanowuje cię niepohamowana chuć? Niektóre kobiece wymówki obrosły już legendą i stały się tematem wielu kawałów.

iStock-510018050.jpg

Ileż to razy musiałeś zabrać rękę schodząc nią w strategiczne miejsca kobiecego ciała, bo ona nie miała ochoty na seks? Strasznie denerwująca sytuacja. Kobiety są świetne w wymyślaniu wymówek, aby tej nocy, nie pozwolić ci zaznać rozkoszy. W większości są one głupie i pozbawione sensu. Wybraliśmy 5 najpopularniejszych i będących kompletnymi bzdurami tłumaczeń płci pięknej.
iStock-521815364.jpg
5. BRAK CZASU I ZMĘCZENIE
Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszym świecie kobiety są niemal równie zabiegane co my. Kiedy w poprzednich wiekach nie mogły pracować, odpadały im tłumaczenia typu „nie mam czasu”, „jestem zmęczona”. Wtedy ich obowiązkiem było zaspokajanie potrzeb swojego mężczyzny. Poza tym żyło się wtedy o wiele krócej, więc nie trzeba było spędzać z nimi tyle lat. Niestety potem przyszły feministki i wszystko zniszczyły. Teraz płeć piękna może tłumaczyć się tymi wymówkami. Człowiek to przecież nie maszyna. Ale wyobrażasz sobie co by było jakbyś pewnego wieczoru ty nie miał czasu, albo był zbyt zmęczony? Nie wierz w te teksty!
iStock-176573679.jpg
4. PROBLEM Z WŁASNYM CIAŁEM
Wiele kobiet nie chce pójść z partnerem do łóżka, jeśli na przykład nie ogoli nóg. Tylko dlaczego uważają, że to wystarczający powód, aby odmawiać przyjemności? Podobnie rzecz ma się z szukaniem niedoskonałości na własnym ciele i tłumaczenie, że nie rozbiorą się, bo nie podobają im się ich własne uda, brzuch, czy mają za duży tyłek. Drogie panie, widzimy wasze defekty, ale was wybraliśmy, więc je akceptujemy. Miejcie litość!
iStock-598674382.jpg
3. PROGRAM TV
Na wstępie ustalmy jedną rzecz. Jeśli ona proponuje ci seks, kiedy w telewizji leci ważny mecz, jesteś całkowicie usprawiedliwiony odrzucając jej zaloty. Powtórki danej rozgrywki przecież nie będzie. Inaczej rzecz się ma z „Perfekcyjną panią domu” czy „Trudnymi sprawami”. A przecież kobiety czasami odmawiają seksu, bo w telewizji leci ich ulubiony program. No już bez przesady! Przecież wszystkie odcinki są takie same. Nic jej się nie stanie jeśli jeden odpuści. Wniosek jest prosty. Nie pozwalaj kobiecie trzymać pilota do telewizora.
iStock-518711634.jpg
2. GŁUPIA POGODA
Bo za gorąco, bo za zimno, bo za nijak. Bla, bla, bla. Czy naprawdę pogoda tak na nią wpływa, że nie może sprawić ci rozkoszy? Seks to idealny sposób na rozgrzanie w zimie, a jeśli przeszkadza jej upał, jest przecież wiele sposobów, aby ochłonęła. Zabawy z kostkami lodu w łóżku? Czemu nie! Wystarczy chcieć.
iStock-504377120.jpg

Sonda

Twoja wymówka:

1. BÓL GŁOWY
Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, co tego nie słyszał. Na takie dolegliwości są tabletki i można łatwo się ich pozbyć. Na pewno nie stanowi to powodu, żeby nie uprawiać seksu tej nocy. Ciebie może boleć wszystko, a i tak będziesz gotowy do działania. Prawda? Jeśli nie, to prawdopodobnie nie żyjesz.

Dodał(a): Mateusz Kryś Piątek 03.02.2017