Japonio, zaprzestań!

Erotyczne fantazje Azjatów, w szczególności Japończyków, doprowadzą ich społeczeństwo do zagłady. Dosłownie. Bo jeśli mieszkańcy Nipponu nadal będą się skupiać na absurdalnych substytutach seksu, zapomną, jak uprawia się seks i płodzi potomstwo.
japonio-zaprzestan.jpg

Japończycy znani są ze swoich dziwnych upodobań erotycznych. Naukowcy tłumaczą ich fantazję i pomysłowość na polu rozrywki dla dorosłych tym, że nie bardzo mają czas na tradycyjne pożycie. Azjaci są przepracowani, zestresowani lub pijani. A najczęściej kumulują te trzy stany. Z tego też powodu sięgają po cyfrowy seks.

I to właśnie w Japonii jest największy potencjał sprzedażowy dla sprzętu i aplikacji do wirtualnej erotycznej rozrywki. Tam tez odbywają się największe targi z tego zakresu. Co prawda prezentowany filmik pochodzi z sierpnia ubiegłego roku, ale umknął nam gdzieś i w sumie to może nawet i lepiej... Ale stwierdziliśmy, że nagłaśniając sprawę, może wywołamy wstydliwy pąs na polikach Azjatów.

Ale nie chodzi tylko o utarcie nosa Japończykom. Oferujemy im pomoc w zakresie osiągania orgazmów z żywymi kobietami, a także korepetycje z seksu pod każdą postacią (poza cyfrową). Jeżeli mimo naszych szczerych chęci nie znajdą czasu na korepetycje i lekturę tekstów (przetłumaczymy w razie potrzeby), to chętnie pomożemy im w utrzymaniu dodatniego przyrostu naturalnego. Sam przyznaj, że nieraz fantazjowałeś o Azjatkach...


Dodał(a): Adam Wawrzyniak Środa 09.03.2016