Jaki jest idealny dawca spermy?

Kobiety zdecydowały, jakie cechy powinien mieć idealny dawca spermy. Okazuje się, że nie do końca pokrywają się one z cechami partnera idealnego. I weź tu dogódź babom!

ThinkstockPhotos-121121119.jpg

Badanie zostało przeprowadzone w 2012 i 2013 roku przez profesorów z Queensland University of Technology. Naukowcy sprawdzili, jakich mężczyzn za pośrednictwem internetu kobiety najchętniej wybierały na dawców spermy na podstawie ankiet wypełnianych przez panów. Eksperci zebrali dane 56 pacjentów w wieku od 23 do 66 lat, pochodzących z Australii, Kanady, Wielkiej Brytanii, Włoch, Szwecji oraz Stanów Zjednoczonych. Musimy przyznać, że preferencje kobiet nieco nas zaskoczyły.

Przede wszystkim panie chętniej wybierały introwertyków niż ekstrawertyków, co totalnie nie pokrywa się z ich wizją partnera idealnego (od zawsze wiadomo przecież, że laski lecą na towarzyskich mężczyzn z poczuciem humoru). Zaskoczenie jest tym większe, że ekstrawertycy teoretycznie powinni też lepiej zareklamować się w sieci. Przyszłe matki stawiały jednak na nieśmiałość, a dodatkowo również na intelekt i spokój.

Co ciekawe, przy okazji naukowcy odkryli, że aż 73% uczestniczących w badaniu dawców spermy utrzymuje kontakt ze "swoimi" dziećmi (poprzez e-mail, telefon, wideo, a nawet spotkania).

Zdziwieni? My nieco...Dodał(a): Bartosz Joda Wtorek 17.11.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Monidlo (2015-11-17 16:17:56)
Treść usunięta przez moderatora Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)