Geje kontra wagina

Jeden z nich boi się, że straci palec, inny że poczuje tuńczyka, kolejny że cipka zassie go jak czarna dziura... Po ujrzeniu waginy Stevie, chłopaki reagują w przedziwny sposób: „Zazwyczaj jest tam penis”, „Wygląda jak częściowo nadmuchany balon”, „Jak drzwi od szafy z przytrzaśniętymi zasłonkami”, „Ma warstwy”, „Gapi się na mnie!”, „Tam jest otwór?! Można tam trzymać przekąski?”
geje-wagina.jpg
Po tym jak Bria i Chrissy sprawdziły reakcję lesbijek na dotykanie pierwszego w ich życiu penisa, oczywistym było, że film obrazujący odwrotną sytuację za chwilę wypłynie do sieci. Zrobiły to również te same jutuberki. Wspiera je inna twórczyni wideo – Stevie Boebi, która użycza swojej waginy.

Panowie, zdeklarowani geje, po raz pierwszy w życiu widzą na żywo cipkę, a przede wszystkim – po raz pierwszy jej dotykają. Nie wiem jakim kluczem panie dobrały tych chłopców, ale panowie ewidentnie boją się tego, co zobaczą między kobiecymi nogami.

Na koniec część z nich deklaruje, że chętnie dotknęłaby waginy raz jeszcze, a część, że to wystarczające przeżycie, by tego nie powtarzać. Jeden z panów poucza, by zawsze pytać, czy można dotknąć czyjejś cipki. Jest też tak wzruszony sytuacją, że chce się przytulić.Nie pytamy czy wziąłbyś udział w takim eksperymencie, bo znamy odpowiedź. Jednak czy zdecydowałbyś się udawać geja przed kamerą, by dostać taką możliwość?
Dodał(a): Adam Wawrzyniak Środa 20.01.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
exxpartner (2016-02-09 09:08:24)
Treść usunięta przez moderatora Zgłoś naruszenie
fotopstryczek (2016-01-21 20:27:36)
nie tylko geja udawać ;) Zgłoś naruszenie
pisuar (2016-01-21 18:48:37)
przy takiej jutuberce można zrobić się nawet na Jacykowa ;) Zgłoś naruszenie
Komentarze (3)