Seks-przyjaźń

O co chodzi w coraz bardziej modnych układach FWB (friends with benefits, czyli przyjaciele z korzyściami)? Otóż seks-przyjaźń jest podobny do standardowego związku damsko-męski, lecz bez... jego wad. Poznaj 13. najważniejszych zasad FWB

sex bez zobowiązań


1. W każdej sekundzie musicie pamiętać o podstawowej zasadzie: uprawianie seksu nie czyni z was pary!

2. Podczas waszych spotkań liczy się tylko seks. Nie jesteście parą, więc nie możecie chodzić na randki do kawiarni albo kina (nawet jeśli ona płaci za siebie). Nie chodzi też o przyjaźń – nie spotykacie się po to, aby pograć w Scrabble albo porozmawiać o płytach. Wyłącznie seks!

3. Uprawiacie seks, ale nie zasypiacie razem! Już po wszystkim osoba, która przyszła w gości, koniecznie wraca do domu. Zakazane jest romantyczne zasypianie „na łyżeczkę” i wspólne śniadanie następnego poranka.

4. Wprowadźcie limit długości spotkań – np. czas każdego z nich nie może przekroczyć 2 lub 3 godzin. To pozwoli zachować samodyscyplinę, skupiać się na seksie, a nie czułych przytulankach i romantycznym świergoleniu. Robicie to, co macie zrobić, później ewentualnie papieros „po” i strzemienny, a następnie rozchodzicie się.

5. Nie masz prawa do zazdrości. Nie możesz robić żadnych scen, jeśli zobaczysz ją z innym. Pamiętaj – ona nie jest twoją dziewczyną! 

6. Bądź dyskretny. To, co was łączy to wyłącznie wasza sprawa.

7. Nie dzwonicie do siebie, nie piszecie maili albo SMS-ów po to, aby zapytać, co słychać u drugiej osoby albo żeby powiedzieć, że tęsknicie. Takie rzeczy są zarezerwowane dla związków. Kontaktujecie się wyłącznie po to, aby umówić się na bzykanko.

8. Seks-przyjaciółki nie powinieneś szukać w kręgu twoich dotychczasowych znajomych. Po jakimś czasie zazwyczaj prowadzi to do niepotrzebnych komplikacji. Idealnie, jeśli od początku waszej znajomości sytuacja będzie jasna – spotykacie się wyłącznie dlatego, że pasujecie do siebie w łóżku.

9. Nie poznajesz jej ze swymi przyjaciółmi. Koniecznie oddziel świat swoich znajomych oraz seks-przyjaźni. Oczywiście nie ma mowy o przedstaweiniu jej rodzicom!

10. Nie snuj planów, nie patrz w przyszłość. W układach seks-przyjacielskich liczy się tu i teraz. Jeśli druga osoba będzie miała zamiar skończyć układ, nie możesz błagać aby zmieniła zdanie, dopytywać – to jej prawo.

11. Jeśli masz seks-przyjaciółkę, a poznasz inną dziewczynę, z którą chciałbyś stworzyć normalny związek, powinieneś obie o tym poinformować. Tej pierwszej nie powinno to przeszkadzać. Ta druga zapewne wpadnie w szał i cię rzuci.

12. Zawsze używaj prezerwatywy – pamiętaj, że w takim układzie ona ma prawo sypiać z innymi. A do tego nie musisz jej wierzyć, że naprawdę bierze pigułki antykoncepcyjne.

13. Uciekaj gdzie pieprz rośnie, jeśli ona choć raz nieśmiało zahaczy o temat przejścia do czegoś więcej, niż FWB. Taki układ nie jest dobrą bazą do budowy normalnych związków.

I jak, czy wierzysz już w przyjaźń między kobietą i mężczyzną?
Zobacz, co na to baby.


Dodał(a): Alex DeLarge Poniedziałek 26.09.2011

Komentarze

Wszystkie komentarze (21)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Bleu (2013-12-17 11:27:58)
byłem w takiej sytuacji, przestrzegałem regulaminu i co? po jakimś czasie (max 2 m-ce) punkty same się wykluczają.. znikają i zostaje zero :) Zgłoś naruszenie
jackdaniels (2013-12-01 23:16:38)
seks bez zobowiązań jest możliwy tylko w sex clubie i podobnych miejscach i to za niemałe pieniądze .... Zgłoś naruszenie
jackdaniels (2013-12-01 22:48:36)
kiedy seks wchodzi w grę to nie ma możliwości aby nie było nic więcej , szczególnie jeśli sytuacja powtarza się kilkakrotnie to jest romans / związek oparty wyłacznie na seksie ale jednak związek .

Pozdrawiam Zgłoś naruszenie
jackdaniels (2013-12-01 22:39:45)
to co tu jest napisane nie pokrywa się z rzeczywistością , bo to nie możliwe żeby po seksie z atrakcyjną dziewczyną nic do niej nie czuć później , zawsze pozostaje jakieś uczucie i tęsknota ...

Wierze w przyjaźń między kobietą a męszczyzną ale jeśli jest to wyłacznie czysta znajomość bez seksu bo jeśli seks to nie jest już przyjaźn a coś znacznie więcej .... Zgłoś naruszenie
korkodyl82 (2012-09-15 13:15:15)
z chęcią poznałbym taka kolezankę jak dla mnie byłby to idealny układ Zgłoś naruszenie
wiktorek06 (2012-01-10 22:10:29)
wręcz wymarzony układ Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-01-10 18:50:51)
Bardzo dobry układ Zgłoś naruszenie
HotShot (2011-12-01 17:04:16)
ciekawy układzik :D Zgłoś naruszenie
MirekRonin (2011-11-03 00:37:06)
pojechany nie żebym miał coś do twojej przyjaźni z prostytutką, ale jestem zwolennikiem monogamii i jakoś po "burdelach" jeszcze nie biegałem. Potrzeby po prostu nie czuję takiej. Przyjaźń damsko - męska? Kurwa, no w większości przypadkach źle się to kończyło. Zgłoś naruszenie
pojechany (2011-10-19 22:49:29)
a co ciekawe, zaprzyjaźniłem się kiedyś z prostytutką :) Zgłoś naruszenie
Komentarze (21)