Dzień MILF-y

26 maja przypada Międzynarodowy Dzień Matki. Dla Pornhuba jest to jednak Dzień MILF-y. I tak jak się domyślacie, serwis opublikował statystyki związane z tym dniem.

Każdy mężczyzna kocha swoją matkę. Każdy mężczyzna kocha również, choć nieco bardziej skrycie, seksowne mamuśki z pornosów. I o ile faceci swoje prawdziwe matki kochają i szanują, o tyle MILF-y są obiektem ich skrytych (lub nie) fantazji seksualnych.

Nic więc dziwnego, że Międzynarodowy Dzień Matki, może stać się dobrą okazją nie tylko do wręczenia bukietu kwiatów swojej rodzicielce, ale także do spędzenia samotnego wieczoru z zaciągniętymi zasłonami, w towarzystwie swojej ulubionej MILF-y.

Prawdopodobnie myśli tak wielu facetów, ponieważ Dzień Matki, podobnie jak Wielkanoc czy Dzień Świętego Patryka, miał swoje odzwierciedlenie na Pornhubie.
Serwis udostępnił dane z Dnia Matki 2015 roku (w USA Dzień Matki obchodzi się w drugą niedzielę maja), według których nastąpił aż 190-procentowy wzrost wyszukiwań fraz „MILF” i „mom”.


pornhub-insights-milfs-day-search-increase-timeline.png


Jednak to nie te dwa słowa były tego dnia najpopularniejsze. Najczęstszym wyszukiwaniem było bowiem „step mom”, czyli macocha. Co ciekawe, najwyraźniej facetów kręcą też matki ich kolegów, bo właśnie to hasło było czwarte pod względem popularności wyszukiwań w Dniu Matki.

pornhub-insights-milfs-day-mom-related-searches.png

Jeśli zaś chodzi o konkretne seksowne mamuśki, to dwiema zdecydowanie najczęściej wyszukiwanymi były Lisa Ann i Brandi Love. W ogóle nie dziwimy się dlaczego.

pornhub-insights-milfs-day-milf-mom-pornstars.png
Dodał(a): Tomek Makowski Piątek 27.05.2016