Dokładnie tyle razy w miesiącu powinieneś uprawiać seks

Jak często pozwalasz sobie na chwilę przyjemności? Może za rzadko? Naukowcy podali dokładną liczbę ile razy w ciągu miesiąca powinieneś zadbać o swoje zdrowie.

gl.jpg

Nauka to piękna rzecz. Jajogłowi każdego dnia walczą, aby nam się lepiej żyło. Przeprowadzają badania, dzięki którym wiemy co i ile razy powinniśmy robić. Nie będzie to kolejny tekst o tym, czego nie powinniśmy spożywać, pić czy też uprawiać z tym seks. Poznaliśmy liczbę ile razy w ciągu miesiąca mężczyzna powinien ejakulować. To trudne słówko oznacza wytrysk.

Nie ma znaczenia czy jesteś w stałym związku, czy lubisz jednonocne przygody, czy działasz na własną rękę. W ciągu jednego miesiąca powinieneś dogadzać swojemu penisowi co najmniej 21 razy. Ma to utrzymać prostatę w dobrym zdrowiu. A pamiętajcie, że samo badanie tego organu nie jest rzeczą przyjemną. Nie wspominając już o leczeniu.
1.jpg
Przeprowadzone badania wykazały, że mężczyzn w wieku między 20 a 29 rokiem życia, którzy ejakulowali ponad 21 razy, rzadziej dotyczyły problemy z prostatą. Regularne wytryski zmniejszają ryzyko chorób aż o 19%. Ale to nie tylko odnosi się młodych. U osób dobijających do 50 dogadzających sobie równie często, diagnozowano choroby prostaty 22% rzadziej w porównaniu z mężczyznami robiącymi to poniżej dziesięciu razy w miesiącu.

Potrzeba dodatkowych badań, aby odkryć połączenie między tymi faktami, ale to już nieważne. Ufamy tym naukowcom z Bostońskiego Uniwersytetu. Zanim przejdziemy od słów do czynów, wam również proponujemy przystąpienie do działania. Miesiąc ma tylko 30 dni, więc śpieszcie się. Mężczyźni powinni o siebie dbać!  





Dodał(a): Mateusz Kryś Piątek 03.02.2017