Krótkodystansowiec

Dzień dobry moi mili! Dzisiaj między innymi odpowiem wam na pytanie, czy każda kobieta potrzebuje niemalże północnych pieszczot, by osiągnąć orgazm. Czy długi seks jest lepszy niż szybki numerek? Zapraszam do lektury!

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

SZYBKI BIL
Dlaczego wszystkie laski wolą w łóżku maratończyków niż sprinterów? Czy szybki numerek jest gorszy? Nie jestem długodystansowcem i jara mnie szybki seks.
BB
A któż ci tak powiedział? Oczywiście znaczna część pań potrzebuje na orgazm dużo więcej czasu niż przeciętny mężczyzna, ale jest także wiele kobiet, które są łóżkowymi sprinterkami. Przykład? Chociażby ja sama! Nie lubię tracić czasu, więc satysfakcję osiągam maksymalnie w 4 minuty. Tak więc poszukaj po prostu odpowiedniej kochanki, a okaże się, że przy niej nawet ty jesteś długodystansowcem.

LUZ BLUES
Ostatnio mama przyłapała mnie, jak onanizowałem się przy fotce Franka Sinatry. Jak jej wytłumaczyć, że to nie tak, jak sobie myśli?
MirAss
Powiedz po prostu, że to była pomyłka i myślałeś, że to Marlena Dietrich. Nie przeszło? To pozostaje ci honorowo zahibernować się ze wstydu.

RING WOLNY
Kobieta mnie bije! Zazwyczaj horror zaczyna się, gdy źle pozmywam naczynia albo przypalę schabowe. Ratuj! Jesteś moją ostatnią deską ratunku. Masz dla mnie jakieś rady?
Piotr_1975
Drogi Piotrze, oczywiście, że mam. Po pierwsze — kup dobrą zmywarkę. Po drugie — kotlety zawsze wrzucaj na bardzo mocno rozgrzany tłuszcz, zrumień je, a następnie dosmaż na małym ogniu. Inna sprawa — zamiast schabowych polecam dobrą golonkę po bawarsku! Cieszę się, że mogłam pomóc w twoim dramacie.


Dodał(a): Siostra Przełożona Poniedziałek 09.04.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
ManOfPeace (2012-04-10 18:36:49)
Kobieta mnie bije! pierwsze skojarzenie - seksmisja ;) Zgłoś naruszenie
MrSzczepan (2012-04-10 08:48:45)
ha ha Frank Sinatra widać, że lubi starszych kolesi Zgłoś naruszenie
Krad (2012-04-09 11:43:50)
Są szybkie bryki, szybkie żarcie, szybkie dziewczyny, to zdarzają się i szybkie numerki.
A ten koleś od Franka, to chyba jakiś krypto gej? lub dopiero co odnajduje swą orientację
Numer trzy, cóż równowaga w przyrodzie musi być istnieje instytucja damskiego boksera(na pohybel skurwy...n) to znajdzie się i męska bokserka;) Zgłoś naruszenie
dr Jones (2012-04-09 11:33:59)
He he ten co go mama złapała ze zdjęciem faceta , albo młody gej , albo porąbany na maksa.
Ten ostatni wpis niech sie gość na boks zapisze , albo wrestling jakiś ha ha Zgłoś naruszenie
Komentarze (4)