Czego boimy się w seksie?

Nie ukrywajmy – seks to nie tylko niesamowita przyjemność, ale też dla wielu, źródło licznych obaw i kompleksów. W końcu nikt nie chce narazić się na śmieszność, ze względu na niedoskonałości swojego ciała albo, co gorsza, dlatego że nie zaspokoi partnera. Zobaczcie więc jakich 10 rzeczy, ludzie boją się w seksie najbardziej.
ThinkstockPhotos-502888018.jpg

Boisz się, że skończysz za wcześnie, albo że masz za małego penisa? A może wpadki albo chorób wenerycznych? Nie martw się, na pewno nie jesteś w swoich obawach sam.

Brytyjski serwis Superdrug Online Doctor zapytał różnych ludzi z Europy i Stanów Zjednoczonych o rzeczy, które najbardziej przerażają ich w seksie. Dzięki temu stworzono dwie listy, zawierające po 10 największych obaw ze strony pań i panów.

I tak facetów najbardziej paraliżuje myśl, że ich partnerka będzie miała chorobę przenoszoną drogą płciową, zaś kobiety – że facet nie będzie chciał założyć gumki. Drugie miejsce u pań, niejako wynika z pierwszego, bo jeśli facet odmawia włożenia prezerwatywy, to automatycznie włącza się obawa o to, że może on mieć jakąś chorobę.

Z kolei zaś u mężczyzn, drugie miejsce zajmuje obawa, że partnerka nie będzie usatysfakcjonowana lub nie osiągnie orgazmu. Faceci boją się tego nawet bardziej, niż pękniętej gumki i wpadki, która jest dopiero trzecia (tak jak i u kobiet)!

tab.jpg

Na dalszych miejscach u mężczyzn znalazły się takie rzeczy jak: przedwczesny wytrysk, obawa przed nieatrakcyjnością ciała, „niemożność postawienia żagla”, bycie kiepskim w łóżku, zbyt mały członek, niedoświadczenie i ostatnie, najlepsze – niezręczne chwile po seksie.

U kobiet sprawa wygląda zaś następująco: na czwartej pozycji obawa przed nieatrakcyjnością ciała, dalej, obawa przed tym, że w słowniku partnera nie występuje słowo „nie”, sześć – partner będzie chciał wyczyniać w łóżku takie rzeczy, z którymi kobieta nie czuje się komfortowo, siedem –„niezręczne odruchy ciała” (jak mniemamy chodzi np. o puszczanie bąków), osiem – brak orgazmu u partnera, dziewięć – obawa przed własnym brakiem satysfakcji i dziesięć – bycie kiepską w łóżku.

Widzicie panowie, niechciany seks bardziej przeraża kobiety niż brak orgazmu. Co może być całkiem pocieszające z naszego punktu widzenia.
Dodał(a): Tomek Makowski Poniedziałek 27.06.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Emil86 (2016-06-29 09:40:29)
:))) Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)