Co kobiety najczęściej krzyczą podczas orgazmu

Jeśli zrobisz wszystko jak trzeba, to twoja partnerka podczas orgazmu powinna wykrzyczeć z rozkoszy wiele różnych słów. Jakie to mogą być słowa?
iStock-166587026.jpg

O tym, jakie dźwięki są najbardziej podniecające dla kobiet podczas seksu oraz czego nie powinieneś im mówić w trakcie współżycia, już wiesz. Czas sprawdzić, jakie słowa wydostają się z ust kobiet, gdy są na granicy szczytowania lub w jego trakcie.

Wykres z najczęstszymi „orgazmicznymi” słowami kobiet przygotował anglojęzyczny serwis Saucy Dates, który zbadał 5024 osoby ze społeczności swoich użytkowników. Oto najczęstsze odpowiedzi ze strony pań, naturalnie przetłumaczone przez nas na język polski.

1. „Och, kur*a!”
2. „Taaaaak!”
3. „Dochodzę!”
4. „Mocniej!”
5. „O Boże!”/ „O mój Boże!”
6. „Tatuśku!”
7. „Jak dobrze!”
8. „Och, kochanie/misiu!”
9. „Kocham”
10. „Cholera!”
11. „Wow!”

Co ciekawe, kilka z tych dźwięków rozkoszy pojawia się także u mężczyzn. Są to m.in. „Kur*a”, „Boże!”, „Kochanie!” „Taaak!”. Różnicami wartymi odnotowania są słowa takie jak „cipka”, „niesamowita” czy „słodka”.

Jak sami jednak widzicie język rozkoszy jest znacznie mniej bogaty od języka miłości czy tzw. „brudnej gadki”. No ale kto podczas orgazmu zwracałby uwagę na to, co mówi.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Wtorek 08.01.2019