10 091 seks partnerów na koncie

Gwyneth ma 36 lat i przez 12 lat bzyknęło ją 10 091 facetów. Teraz chce zbudować poważną relację z mężczyzną, bo do tej pory była w dwóch związkach, które trwały łącznie dwa lata.
gwyneth-montenegro.jpg

Gwyneth Montgomery do różowego biznesu weszła w wieku 18 lat. Z żądzy do szybkich i łatwych pieniędzy tańczyła na stolikach w klubie. Pewnego wieczoru dokonano na niej zbiorowego gwałtu. Od tamtej pory uprawiała seks bez opamiętania, ale za gotówkę.

Trzy lata temu przeszła na seks emeryturę po dwunastu latach pracy. Rola dziewczyny do towarzystwa czy eskorty była bardzo opłacalna. U szczytu „kariery” zarabiała 500 – 1000 dolarów za godzinę seksu/tańca/towarzystwa – klient decydował w co się będą bawić. Jej dyskrecja i wysoka jakość „usług” doprowadziły ją do celebrytów: polityków, muzyków, sportowców. Ludzie ze świecznika chętnie "zatrudniali" Gwyneth, a ona zbierała kolejne referencje.Osiadła w Melbourne panna Montgomery, po ostatnim materiale w australijskich mediach, dostała 80 ofert zamążpójścia. A wszystko przez jej wyznanie, że w końcu dojrzała, by się ustatkować. Przyznała, iż obudziła się w niej potrzeba głębszego uczucia. Pracując nie była w stanie ustabilizować swojej sytuacji uczuciowej. Mówi, że zna osoby, które zakładały rodziny, będąc w tym biznesie, ale ona nie potrafiła prowadzić podwójnego życia.

Nie szuka ideału, bo przez tyle lat poznała facetów dogłębnie, zatem wie, że jak bardzo pozory mogą mylić. Jej facet nie musi być modelem, ani mieć atletycznej budowy. Powinien być za to pewny siebie, władczy, ale bez przesady. Ceni sobie również poczucie humoru.Uwolniona od alkoholu, narkotyków i prostytucji Gwyneth Montgomery napisała książkę o swoich przygodach w seks biznesie : ”10,000 Men and Counting”, co miało dla niej działanie terapeutyczne. Na jej podstawie ma powstać wielka hollywoodzka produkcja. Jakiś czas temu spełniła też swoje marzenie – została licencjonowanym pilotem komercyjnych linii lotniczych.

Panna Montgomery przeleciała już w swym życiu wiele, zatem i w tej roli się spełni.


Dodał(a): pinky / fot.: facebook.com Wtorek 02.12.2014