11 rzeczy, o których najczęściej myślimy w trakcie seksu

Seks to jedno z najbardziej ekscytujących przeżyć i wydawałoby się, że w jego trakcie nie ma czasu na myślenie, bo trzeba działać. Ale sam dobrze wiesz, że nie zawsze bywa tak idealnie, a czasem natłok dziwnych myśli jest niepohamowany. Dlatego zastanów się: co takiego przychodzi ci do głowy kiedy jesteś w partnerce?
iStock-467871484.jpg

Jedno jest pewne: z reguły są to myśli szybkie, rwane, niedokończone (jeśli masz czas na długą kontemplację nad sensem istnienia, to znaczy, że seks jest naprawdę nudny). Jakie najczęściej? Sprawdźcie czy zgadzacie się z naszym wyborem!

1. „Hej, to naprawdę się dzieje!”
Wreszcie, udało się. Seks to ukoronowanie twoich, nieraz żmudnych, starań – właśnie zdobyłeś kobietę, którą bardzo chciałeś zdobyć! Jesteś mistrzem. Jesteś w niej, jest świetnie (miejmy nadzieję). W niektórych przypadkach to prawie jak spełnianie marzeń. W końcu seks jest przyjemny nie tylko z samego faktu bycia seksem, ale i ze względu na drogę, którą pokonałeś, by do niego doszło.

2. „Jest jej dobrze?”
Taka laska jak ona mogła mieć przecież przed tobą wielu niesamowitych ogierów. Czy jest jej dobrze? Czy daję radę? Czy moje umiejętności łóżkowe nie bledną przy poprzednikach? Czasami coś takiego przemyka przez głowę. Ale lepiej, żeby ci nie przemykało, to działa tylko na twoją niekorzyść.

3. „Ale ona ma dziwną minę!”
Zwłaszcza jeśli jeszcze jej dobrze nie znasz. Czasami trudno się przyzwyczaić. A od twarzy pełnej rozkoszy do dziwnego grymasu niedaleko.

4. „Może zmienimy pozycję?”
Ta pozycja jest okej, ale może by tak spróbować innej? W końcu chciałbyś wziąć ją też od tyłu. I mieć ją na sobie. A może na stojąco? Cholera, ten stół też wygląda kusząco.

5. „Ech, jednak wróćmy do poprzedniej pozycji...”
Tamta pozycja była lepsza. Wygodniejsza. I ona wydawała się jakaś bardziej przekonana. Może by tak do niej wrócić?

6. „Ale ona ma tyłek!”
Albo piersi. Albo wyjątkowo ładną cipkę. Albo po prostu piękną twarz, teraz napełnianą przez ciebie rozkoszą. Krótko mówiąc: zachwycasz się kobietą, w której właśnie jesteś! To świetne uczucie i świetna myśl.

7. „Niezła jest!”
Ta dziewczyna naprawdę potrafi bawić się w te klocki. Dobra w łóżku, namiętna, bezpruderyjna. Dobrze trafiłeś!

8. „Ale nudziara...”
Wygląda tak dobrze, ale w łóżku – sztywna i niezbyt żywiołowa. Seks życia to nie jest.

9. „Prawie doszedłem, ale ona też prawie doszła. Dam radę!”

Bo kobieta ma szczytować pierwsza. Jeśli czasami ty dojdziesz pierwszy to trudno. Ale na przykład nowej kobiecie w twoim łóżku wypadałoby się pokazać z jak najlepszej strony. No i nic tak nie podbudowuje męskości jak doprowadzenie kobiety to intensywnego orgazmu!

10. „No dobra, ona doszła, a ja nie. Co teraz?”
Trochę zwolniła, ale czy będzie kontynuować? A może oral? Może coś jej zasugerować? W końcu twój orgazm też jest ważny!

11. „Było dobrze!”
Pierwsza myśl po stosunku. Czasami wymienia się nawet na „Było świetnie!” albo nawet na „Nikt nigdy nie miał lepszego seksu niż ja miałem teraz!” W końcu masz prawo być zadowolony!

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istockphoto.com Wtorek 20.11.2018