Zrób sobie Lambo

Lamborghini fanom swoich superaut udostępnia narzędzie umożliwiające stworzenie własnego bolidu. Wybierasz kolory, felgi, wnętrze, spojlery i inne detale, a na koniec, jeśli chcesz, możesz wrzucić samochód do wirtualnego koszyka i czekać na dostawę.
zrob-lambo.jpg

Jednak firma zastrzega sobie, że nie wszystkie wizje jest w stanie zrealizować. I nie jest to zapewne bariera technologiczna, a raczej dbałość o wizerunek marki, by na ulice nie wyjeżdżały pstrokate wozy jak po wiejskim tuningu.

Bazą jest Aventador, którego możesz wybrać w trzech wersjach: V10 Coupe, V12 Coupe i V12 Roadster. Zmieniać możesz właściwie każdy element swojego Lamborghini, począwszy od koloru przeszyć na fotelach, przez zaciski hamulcowe, na pakiecie aerodynamicznym skończywszy.


Jeśli nie odłożyłeś jeszcze odpowiedniej ilości złotówek, by przylansować się w Lambo zrobionym specjalnie pod Ciebie, możesz projekt wydrukować, powiesić na ścianie obok plakatów CKM i wzdychać jak to się niegdyś robiło do posterów z Pamelą Anderson.

TUTAJ możesz pobawić się w designera Lamborghini.


zrob-lambo-srodek.jpg


Dodał(a): fisci Sobota 07.06.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Ashwin (2018-10-09 12:21:37)
This is really great post for the lover of Online card game. I would like to share this because i found this rummy play gin rummy free online card game so entertaining and anyone easily play with Just a single click. Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)