Złote Lambo Aventador rozbite w Warszawie [WIDEO]

Charakterystyczne złote Lamborghini Aventador warte 1,6 mln zł uległo wypadkowi w centrum Warszawy. Zdarzenie nagrał jeden z przechodniów. Chwilę później na skrzyżowaniu zgromadził się tłum zainteresowanych kraksą z udziałem spektakularnego auta.
Opublikowany przez Marcin Górnicki na 1 styczeń 2017


Zdarłeś czubki nowych butów na Sylwestrze, zapłaciłeś stówę za taksówkę powrotną z balu, domówka wymknęła Ci się spod kontroli i musisz wstawić nowe okna? To pikuś w porównaniu do nieszczęścia i idących za nim kosztów, jakie spotkało tego kierowcę.

Kierowca wypożyczonego Lamborghini Aventadora LP700-4 przez dłuższy czas nie chciał wyjść z auta z powodu szoku po wypadku. W tym czasie dookoła zebrał się spory tłum. W końcu nie codziennie można oglądać tak egzotyczne auta na naszych ulicach, a tym bardziej gdy są rozbijane. Przejazd tak wyjątkowego samochodu często uwieczniany jest przez przechodniów na nagraniach. Tym razem wideo kończy się drobną, ale bardzo kosztowną stłuczką. Lamborghini Aventador jadąc ulicą Nowy Świat, przeciął ulicę Świętokrzyską na czerwonym świetle i wpadł pod nadjeżdżającą prawidłowo Hondę Accord.Najbardziej poturbowana okazała się psychika kierowcy Lambo, ale fizycznie ani jemu, ani kierującej Hondą młodej dziewczynie nic się nie stało.

Kierowcę Lamborghini zmyliła najprawdopodobniej zielona strzałka do skrętu w prawo. Jednak nie ma to większego znaczenia, bo auto nie powinno się tam w ogóle znaleźć. No chyba że to pojazd służbowy prezydenta, ministra, policji albo auto nowożeńców lub będące częścią konduktu żałobnego. Zakaz ruchu na Nowym Świecie obejmuje większość cywilnych pojazdów.

Dodał(a): Paweł Janusz Poniedziałek 02.01.2017