Zemsta za zdradę po brazylijsku

Pierwsza nauka płynąca z tego nagrania jest taka: nie zdradzaj. Jeśli złamałeś zasadę numer jeden, spróbuj w tym momencie wyjść z jak najmniejszymi stratami i parkuj z dala od „miejsca zbrodni”.
zemsta-po-brzylijsku.jpg

Ten Brazylijczyk zrobił swojej kobiecie najgorszą rzecz, jaką facet może wyrządzić żonie – zdradzał ją i to w czasie, kiedy była w ciąży. Małżonka była świadoma występków swojego ślubnego i postanowiła zemścić się na nim. Pod warunkiem, że mieli rozdzielność majątkową, bo w przeciwnym razie zaszkodziła i sobie. Rzecz działa się w miejscowości Ceilandia, niedaleko stolicy Brazylii – Brasilii.

Brazylijka zdewastowała samochód męża po tym, jak dowiedziała się, że przesiaduje ze swoją kochanką na lunchu w knajpie nieopodal miejsca parkowania auta. Nie wiemy dokładnie jakie było tło historii i dlaczego akurat w tym momencie przelała się czara goryczy, ale kobieta miała wyraźnie dosyć oszustw męża i postanowiła działać.Nagranie oglądamy od momentu, kiedy ciężarna kobieta depcze dach auta. Przednia szyba przemieniła się w wielką pajęczynę, a większość blach jest pogięta. Tylna szyba, nie do końca wybita, dostaje poprawkę kamieniem, którym zapewne wcześniej dziewczyna obiła samochód. Przechodnie próbują ją uspokoić, w trosce o jej stan, ale furia napędza Brazylijkę nieustannie. Odsunęli się więc i oglądali zajście z bezpiecznego dystansu. Tak samo jak jej niewierny mąż.

Podobno policja nie była wzywana. Ale pewnie funkcjonariusze również oglądaliby z daleka jak dokonuje się sprawiedliwość.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak Czwartek 10.12.2015