Zdał egzamin na prawko i wjechał do rzeki. Nagranie

Tuż po tym, jak młody kierowca pochwalił się zdobyciem uprawnień do kierowania pojazdem, udowodnił, że musiał mieć wiele szczęścia na egzaminie. Całość zdarzenia uchwyciły kamery monitoringu.
autorzeka.JPG

Cóż, egzaminatorzy też mają prawo się pomylić. Świeżo upieczony kierowca tuż po zdanym egzaminie umieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych pochwalił się, że wreszcie ma wymarzone prawko. Po czym wsiadł za kółko i ruszył przed siebie. 

CZYTAJ TAKŻE: NOWY REKORD POLSKI W OBLANYM EGZAMINIE NA PRAWO JAZDY


Podczas jazdy otrzymywał powiadomienia świadczące o tym, że jego post ostro grzeje socjale. Nie mógł więc się oprzeć pokusie i zaczął czytać gratulacje spływające od jego znajomych. Pech chciał, że w tym samym czasie wjechał na most. A że na moście stały też dwie osoby, młody kierowca zajęty sprawdzaniem komentarzy pod swoim postem całkowicie stracił panowanie nad emocjami (oraz samochodem) i skręcił prosto do rzeki. Okazało się jednak, że nie stracił resztek rozsądku i w ostatnim momencie otworzył drzwi samochodu, co pozwoliło mu się wydostać z pojazdu zanim ten poszedł na dno. Zresztą zdaje się, że pechowy kierowca – w metaforycznym sensie – był na nim już od jakiegoś czasu. 

Do zdarzenia doszło na Laoping Bridge w prowincji Kuejczou. Kierujący wyszedł z wypadku ze zwichniętą ręką. 

ZOBACZ GALERIĘ: MCLAREN 620R BOLID Z HOMOLOGACJĄ DROGOWĄ
Dodał(a): Adam Barabasz / fot. YouTube Środa 04.03.2020