Zakopał luksusowe auto wypełnione pieniędzmi. Każdy ma szansę je odnaleźć

Pewien youtuber w dość nietypowy sposób pogodził się z utratą prawa jazdy. Zdecydował, że skoro nie może już jeździć swoim Range Roverem, wsadzi go do kontenera z milionem koron w bagażniku i zakopie pod ziemią. Zainteresowanym wysyła wskazówki, jak go odnaleźć.
zakopany samochód.png
Kamil Bartošek występujący w sieci pod pseudonimem Kazma Kazmitch to jeden z najpopularniejszych czeskich youtuberów. W najnowszym filmiku opublikowanym na kanale wyjaśnia, że nazbierał wystarczającą liczbę punktów, żeby stracić prawko. Musiało mu na tym bardzo zależeć, bo przecież w innym przypadku nie mógłby ogłosić danego konkursu.

W związku ze stratą uprawnienia, nie chciał, żeby jego Range Rover stał nieużywany, dlatego wsadził do jego bagażnika milion koron (ok. 167 tys. zł), wjechał autem do kontenera, który później został zakopany pod ziemią w nieznanej lokalizacji na terenie Czech. Kazma nie zdarza jednak miejsca pochówku sportowego SUV-a. Zamiast tego zorganizował konkurs dla swoich fanów, w którym mogą wygrać ów skarb. Wystarczy, że go odnajdą.“Kiedy poszukiwania się rozpoczną, będzie to pogoń, jakiej nasz kraj nigdy wcześniej nie widział. Każdy ma szansę go odnaleźć. Może jest zakopany w twoim otoczeniu, może tuż za twoim domem. Może codziennie spacerujesz w tym miejscu i nawet o tym nie wiesz. Wyślę wskazówki każdemu, kto jest zainteresowany. Wtedy jedyne co będziesz musiał zrobić, to być najszybszym, a nagroda będzie twoja” – mówi Kazma.

Trzeba przyznać, że za zebranie odpowiedniej liczby punktów, żeby stracić prawko i zakopanie swojego skarbu należy mu się miano prawdziwego pirata drogowego.Dodał(a): Konrad Siwik / fot. youtube Poniedziałek 28.09.2020