Yamaha z Bunkra

Jeśli do jednego z najbardziej znanych, japońskich producentów motocykli dodacie turecką firmę, która zajmuje się tuningowaniem tychże maszyn, otrzymacie niesamowity, tym bardziej, że niespodziewany, efekt.
bunker-yamaha-xsr700-02.jpg

Yamaha
nawiązała współpracę z tureckim warsztatem Bunker Custom Bikes, który w ramach projektu Yard Built przerobił model XSR700 . Choć właściwie użycie słowa „przerobił”, nieco umniejsza naprawdę wspaniałe efekty, które Turkom udało się osiągnąć.

A więc warsztat Bunker Custom Bikes całkowicie odmienił oblicze dość niewyróżniającego się modelu XSR700, tworząc z niego świetnie wyglądającą maszynę o stylizacji trackera, którą dodatkowo można zabrać na przejażdżkę po górskich bezdrożach, na plażę, albo gdziekolwiek Wam się tylko spodoba.

Odmieniona Yamaha ma więc zmodyfikowane, ręcznie „wyklepane” aluminiowe błotniki, zbiornik na paliwo, a także wymienione widelce amortyzatorów. Dodatkowo zmieniono motocykl posiada zaprojektowany od nowa układ wydechowy i zwiększony prześwit, umożliwiający jazdę po różnych nawierzchniach.


Wszystkie zmiany mechaniczne zostały zaś uzupełnione o powściągliwy i elegancki desing oraz o wyróżniające się, złote widelce amortyzatorów. Efekt? Naprawdę niesamowity.

Cały proces powstawania motocyklu możecie zobaczyć także na poniższym filmie.Dodał(a): Jakub Rusak Poniedziałek 02.05.2016