Wredna bestia

Temu potworowi od Chevroleta niestraszne żadne bezdroża. Colorado ZR2 bez problemu poradzi sobie z każdą nawierzchnią, a przy odpowiedniej prędkości można nim nawet poskakać.
1.jpg

To jest auto dla prawdziwego mężczyzny. Chevrolet poszerza gamę modelu Colorado w imponującym stylu. ZR2 jest samochodem iście bezkompromisowym. Żadne bezdroża nie są mu straszne, a co najlepsze już przy prędkości 60 kilometrów na godzinę na odpowiedniej powierzchni można nim skakać. Upragnioną setkę osiąga się w 6,1 sekundy.

Chevrolet Colorado ZR2 jest wyposażony w specjalne, podwyższone, wyczynowe zawieszenie. Pod maską znajduje się 3,6-litrowy silnik V6 współpracujący z 8-biegowym automatem, rozwijający maksymalną moc 308 koni mechanicznych. Można również wybrać opcję alternatywną z motorem Duramax generującym 181 koni mechanicznych.

Na pace tego pickupa można przewieźć ładunek o wadze 500 kilogramów. Najważniejszy jest tutaj jednak system napędu na cztery koła, umożliwiający wybór jednego z dziewięciu trybów pracy, w tym z opcją blokady przedniego i tylnego dyferencjału. Wszystko to można dostać już za równowartość 149 tysięcy złotych.

Jak zapewnia producent nowym modelem można wybrać się na pustynię w niedzielę, aby się trochę rozerwać, a w poniedziałek podjechać nim spokojnie do pracy. Nas natomiast ciekawi jak auto poradzi sobie z dziurami na naszych polskich drogach. 
Dodał(a): Paweł Zieleń /fot.:Chevrolet Środa 24.05.2017