WRC 6 - premiera gry

Kolejna odsłona słynnych rajdów wjeżdża na polski rynek. To jedyny tytuł na licencji Rajdowych Mistrzostw Świata (FIA World Rally Championship). Szósta odsłona ma kilka nowości.
wrc-6-otw.jpg

Pierwszą wersję odpalono w 2001 roku i od tamtej pory każdy chciał latać bokiem swoim golfem czy innym punto. Wielu tak zrobiło i szybko przekonało się, że o ile w grze po rajdzie karoseria samoczynnie się naprawia, o tyle w rzeczywistości trzeba jechać do znajomego blacharza, by na szybko wyklepał wgniotki.

Francuskie studio Kylotonn Racing Games jako jedyne posiada licencję na Rajdowe Mistrzostwa Świata (FIA World Rally Championship) i jest to jedyny oficjalny tytuł imprezy. W grze znajdzie się 14 rund sezonu 2016 w tym Rajd Polski. Pojawiają się też nazwiska wszystkich kierowców i pilotów, a pośród nich dwie ekipy znad Wisły: Hubert Ptaszek/Maciej Szczepaniak i Łukasz Pieniążek/Przemysław Mazur.WRC 5 zarzucano niezbyt dokładne odtworzenie tras, dlatego twórcy wysłuchali konstruktywnych opinii graczy i poprawili te aspekty. Trasy są węższe, bardziej kręte i nierówne, co lepiej odwzorowuje realia. Do dyspozycji graczy będzie również nowość – Super Odcinki Specjalne. Mierzyć się będą w nich maska w maskę dwie załogi na 11 wyjątkowych torach, w tym na Arenie Mikołajki. Oprócz nazwisk z WRC znajdą się również zawodnicy z WRC 2 i Junior WRC.

Nowością będzie również split screen, czyli możliwość grania na podzielonym ekranie. To pozwoli zmierzyć się dwóm graczom na jednej konsoli.WRC 6
Premiera: 7 października 2016
Platformy: PC (199,90 zł), PS4 XONE (259,90)

wrc-6.jpg


A TU INNA POLSKA REPREZENTANTKA

Dodał(a): Paweł Jaśkowski Piątek 07.10.2016