„W testach zderzeniowych uzyskał 1 gwiazdkę” – wpadka przy opisie samochodu na stronie producenta

Bajaj Qute to najtańsze auto na świecie. I jak się okazuje – prawdopodobnie jedno z najmniej bezpiecznych. Przyznał to nawet sam producent na swojej stronie internetowej.
666d4277454264735954673d_axb6WCYp28oZAjt1xB3SJTbvm3f5KZKe.jpg

To nie jest tak, że nikt się nie domyślał, że strefa zgniotu Bajaja Qute kończy się w bagażniku, ale gdy sam producent tego samochodu na swojej własnej stronie przyznaje, że jego fura jest kiepska pod względem bezpieczeństwa, to jest to naprawdę zabawne. Tym bardziej, gdy w dodatku jeden ze spostrzegawczych użytkowników wykop.pl to zauważa i umieszcza na portalu. W internecie nic nie ginie.

Na stronie Bajaja w oficjalnym opisie auta Qute widzimy więc cztery podpunkty opisujące walory bezpieczeństwa samochodziku, a pod nimi jeden akapit, który z pewnością nie powinien był się tam znaleźć (zdjęcie powyżej).

Coś czujemy, że była to robota jakiegoś praktykanta zatrudnionego na darmowym stażu. Albo bardzo zmęczonego i bardzo niedopłaconego marketingowca. Tak czy siak, wiadomo, że Bajaj oszczędza nie tylko na samochodach (Qute był bowiem reklamowany jako najtańsze auto świata).

W chwili powstawania tego tekstu strona Bajaja przestała działać i nie tylko zniknął feralny opis, ale i w ogóle cała zakładka poświęcona Qute.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. wykop.pl Poniedziałek 05.03.2018