VERVA Street Racing 2014

Największa impreza rozrywkowo – motoryzacyjna w tej części Europy zagości po raz kolejny na Stadionie Narodowym. Jeśli nie miałeś planów na 20 września, to właśnie zagospodarowaliśmy Ci weekend. Bilety jeszcze są!
verva-tor.jpg

Wysokooktanowy wyścig żużlowy, skaczące po usypanych wydmach dakarówki, rajd kosiarek o potężnej mocy, demolka z udziałem Monster Trucka, motocyklowa ekwilibrystyka FMX, quad z silnikiem odrzutowym, samochody WRC, motocykle rajdowe, buggy, parada legend amerykańskiego i polskiego automobilizmu, jazda precyzyjna – to główne atrakcje piątej edycji VERVA Street Racing 2014. Mało? Organizatorzy – Orlen i agencja Live – dorzucają do tego oprawę muzyczną w wykonaniu Jamiroquaia. Ceny biletów zaczynają się od 49 złotych.

verva-zuzel.jpg
Po raz pierwszy w historii Stadion Narodowy zorganizowany będzie wyścig żużlowy. Jeśli więc nigdy nie byłeś na meczu speedwaya, to będzie to idealna okazja, by zobaczyć na żywo motocykle przepychające się w wirażach.

verva-skook.jpg
Na usypanym z ziemi i piachu torze imitującym bezdroża Dakaru, ścigać się będą wielkie nazwiska. Polskę reprezentować będą m.in.: Adam Małysz, Taddy Błażusiak, Kuba Przygoński, Marek Dąbrowski, Jarosław Hampel. W drużynie Reszty Świata, która cały wieczór będzie stawiać czoła naszym śmiałkom, znaleźli się m.in.: Marcus Grönholm, Marc Coma, Bryan Bouffier. Taką ekipę w jednym miejscu widuje się niezwykle rzadko.

verva-kosiara.jpg
Oprócz wymienionych atrakcji, zobaczymy popisy kaskaderskie Paula Swifta, skoki skuterem śnieżnym po piaszczystych pagórkach oraz akrobacje na BMXach.

verva-monster.jpg
Dodatkowo, jeśli się pospieszysz, zdążysz kupić bilety z wejściem na Pit Party, gdzie będziesz mógł zobaczyć ponad 300 wyjątkowych maszyn, których nie spotkasz na co dzień. Jeśli będziesz miał szczęście, trafisz na kierowców, ścigających się tego wieczoru na dakarowym torze.

verva-jamiroquai.jpg
Impreza odbywa się w sobotę 20.09.2014 od godziny 14:00 (Pit Party), a kończy się o 22:00. Zdążysz więc dojechać i spokojnie wrócisz, jeśli jesteś spoza Warszawy.


Zobacz, jak impreza wyglądała rok temu i nie zmarnuj szansy w tym roku:


verva-plakat.jpgDodał(a): fisci / mat. prasowe Czwartek 14.08.2014