Tryb eko

Apki, które pozwolą ci kontrolować spalanie w aucie
wskaźnik poziomu benzynyFUEL LOG

fuel.jpg Bardzo popularna aplikacja. Nie ujmuje wyglądem, ale ma to co potrzeba: rejestr tankowań i napraw, kalkulator spalania oraz zestaw statystyk pozwalających analizować zużycie paliwa. Wady? Wersja darmowa jest mocno ograniczona (np. można dodać tylko dwa auta), a do tego aplikacja nie ma jeszcze polskiej wersji językowej. Koszt wersji pełnej: 7,90 zł.

FUELIO fuelito.jpg
Wypasiona perełka, a na dodatek dzieło polskiego programisty! W wersji darmowej m.in. rejestr tankowań wraz z lokalizacjami, kalkulator spalania, statystyki, możliwość eksportu danych (w wersji płatnej zapis w Dropboxie). No i brak limitu pojazdów, które możesz dodać. Fuelio spełnia zadanie, a do tego świetnie wygląda. Koszt wersji pełnej: 4,90 zł.

belka_autostuff.jpg

PIT STOP

pitstop.jpg Oto porządna aplikacja na Windows Phone! „Pit Stop ma wersję polską, pozwala rejestrować tankowania, wylicza średnie spalanie, pozwala zapisywać wydatki związane z utrzymaniem samochodu i przypomina o terminowych naprawach – oraz eksportuje dane w formacie CSV. Wady? W wersji za free możesz dodać jeden wóz. Cena wersji pełnej: 10,49 zł.

CAR CARE carcare.jpg
Świetnie wyglądająca (czemu nas to nie dziwi...) i bardzo praktyczna apka na iPhone'a. Wśród funkcji rejestr tankowań, kalkulator spalania, rejestr wydatków na naprawy i przypomnienia o terminowych wizytach w warsztacie. Do tego brak ograniczeń dodawania pojazdów. Wady? Po pierwsze brak polskiej wersji językowej. A po drugie? Jej spora cena: 9,30 zł

Artykuł pochodzi z miesięcznika CKM/5/2014


Dodał(a): CKM Piątek 30.05.2014