Trion Nemesis - 2000 KM pod maską!

To już oficjalna informacja – kosmiczny pojazd Trion Nemesis z mocą silnika przyprawiającą o zawrót głowy wejdzie do produkcji w 2016 roku!
trion-otw.jpg

Na początku roku amerykańska firma Trion SuperCars ogłosiła, że projektuje małego potwora, który pożre każde Bugatti, Ferrari, Porsche, Koenigsegga, McLareny i innych mocarzy. Chcą to zrobić dzięki potężnemu bolidowi z 9-litrowym, podwójnie doładowanym silnikiem V8. Rozpędzi on bestię do 435 km/h, czyli do takiej samej prędkości jak Hennessy Venom GT – najszybsze auto świata. Pierwszą „setkę łyknie” w 2,8 sekundy.

Sportowe zawieszenie usztywnia się w miarę nabierania prędkości, specjalnie zaprojektowanie nadwozie przysparza autu przyczepności, napęd na cztery koła zapewnia sprawne prowadzenie w zakrętach, a 8-biegowa sekwencyjna skrzynia biegów dostarcza regularnie mocy i sprawia, że auto jest elastyczne.

Tryb Predator Mode przystosowuje wysokość auta, zawieszenie, dźwięk wydechu oraz oświetlenie w kokpicie. A tam kierowca ma do dyspozycji całkowicie cyfrową deskę rozdzielczość i materiały najwyższej jakości. Bagażnik wystarczy na torbę z kijami golfowymi.

Trion SuperCars wyprodukuje limitowaną serię 50 sztuk Nemesisów. Każdy z nich kosztować będzie okrągły 1 000 000 dolarów. Firma zamierza namieszać na zdominowanym przez europejskie manufaktury rynku super aut. Prototyp ma powstać w lutym 2015 roku, a maszyny dla klientów wyjadą w styczniu 2016 roku.Dodał(a): fisci Piątek 24.10.2014