Top Gear Live - mecz!

Już 21 września na Stadionie Narodowym zobaczymy pojedynek symbolicznych reprezentacji Polski i Anglii, które zmierzą się w pełnym humoru i walki meczu…. samochodowego futbolu. Aby obejrzeć to wyjątkowe starcie, warto się pospieszyć!
Jeremy Clarkson


Mecz Polska-Anglia będzie finałem widowiska. Szczypta piłkarskich emocji doda pikanterii najważniejszej imprezie motoryzacyjnej roku. Polska odsłona Top Gear Live będzie największą w historii edycją show na świecie! Wszystko wskazuje na to, że na Stadionie Narodowym tego wieczoru zasiądzie komplet widzów i padnie frekwencyjny rekord imprezy!

Skład obu drużyn będą tworzyć członkowie brytyjskiej ekipy Top Gear Live, a znani z ekranu prezenterzy staną na ich czele. Richard Hammond wcieli się w rolę kapitana Anglii, James May poprowadzi reprezentację Polski, a sędzią zostanie Jeremy Clarkson. Obie drużyny wyjadą na płytę Stadionu w składzie 5 samochodów każda. Cel jest taki sam jak w klasycznym futbolu, czyli strzelenie większej liczby bramek niż przeciwnik. Nie zabraknie narodowych barw obu drużyn, popisowego dryblingu, pięknych zwodów i celnych strzałów w okienko. Choć rozmiar piłki będzie dostosowany do wielkości aut, mecz samochodowego futbolu to prawdziwy test wytrzymałości i zdolności manewrowania dla kierowców.

Top Gear pilka.jpg
Pojedynki Polski i Anglii wzbudzają ogromne emocje od przynajmniej 30 lat, kiedy nasza reprezentacja wywalczyła na Wembley pamiętny remis 1:1. Zanim 15 października dojdzie do kolejnego spotkania piłkarzy Anglii i Polski, prowadzący Top Gear rozstrzygną tę rywalizację w swoim stylu. Miłośników futbolu z pewnością ucieszą nawiązania do historycznych meczów obu drużyn. A zanim na stadion wjadą prezenterzy Top Gear Live, publiczność rozgrzeje rywalizacja polskich gwiazd motoryzacji - członków zespołu VERVA Racing Team oraz ORLEN Team.

Część Top Gear Live będzie prowadzona w języku angielskim, stąd dla widzów uruchomiona zostanie specjalna częstotliwość (95,1 MHz), na której będą mogli słuchać tłumaczenia angielsko-polskiego. Organizator zaleca zabranie ze sobą telefonów komórkowych z funkcją radia oraz słuchawek. Odbiór częstotliwości będzie także możliwy za pomocą zestawów radiowych VERVA Street Racing, dostępnych w cenie 20,00 PLN na terenie imprezy.

car ball.jpg

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć to niepowtarzalne show, powinni się pospieszyć. Czwarta w historii edycja największej imprezy motoryzacyjnej w Polsce cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W sprzedaży są jeszcze dostępne bilety na sektory G w cenie 99,00 PLN. Można je kupić za pośrednictwem sieci sprzedaży eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat objęte są dodatkową zniżką  w wysokości 20%.Dodał(a): Ostatni Mohikanin Środa 18.09.2013