Teraz możesz kupić BMW Tedego

Chcesz się poczuć jak prawdziwy król osiedla? Nic prostszego – wystarczy ci właściwy wóz, dający odpowiedni poziom respektu na dzielni. Może to być np. srebrne BMW 7, należące niegdyś do samego Tedego.

„Srebrne »beem« wjeżdża na teren, co się przypieprzasz? Jestem szpanerem. Pierdolę niesmak, to jest szczere, fura jest niezła i turla fele” – tak dawno temu nawijał raper.
Tede w jednym ze swoich najbardziej kultowych kawałków pt. „Blask”. I wiecie co? Teraz to rozsławione tymże utworem „srebrne »beem«”, co tak wspaniale turla fele, jest na sprzedaż! Co prawda bezpośrednim sprzedawcą nie jest sam Tedzik, jednak to wciąż niepowtarzalna okazja, by móc poczuć się jak jeden z najsłynniejszych warszawskich raperów.

BMW serii 7 E65 730d Tedego zostało sprowadzone z Niemiec w 2002 roku. Ma 3-litrowy, turbodoładowany silnik diesla, zmodyfikowany przez warszawskich tunerów z firmy VTG, o mocy 218 KM oraz 6-stopniową, automatyczną skrzynię z łopatkami do zmiany biegów. Poza tym z zewnątrz wygląda dość podstawowo, nie licząc białych 20-calowych felg oraz dachu w tym samym kolorze. Wcześniej fura ulegała innym przeróbkom, ale ostatecznie pozostawiono jedynie takie.


Obecny właściciel twierdzi, że auto jest w bardzo dobrym stanie i działa bez zarzutu, o czym możecie przeczytać w ogłoszeniu. Jeśli więc macie wolne 26 tys. złotych to nie wahajcie się kupić tej srebrnej „betki” i przy okazji kilku płyt Tedego. Plus 100 do lansu – gwarantowane.

ZOBACZ TEŻ:

Patrząc na maskę tego auta chyba nie macie wątpliwości, do kogo należało?

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 1 września 2017


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. otomoto Wtorek 10.10.2017