Ten facet złapał 34 punkty karne w 40 sekund

Oto krótki antyporadnik, jak w niecałą minutę złamać tyle przepisów, by dostać 34 punkty karne, stracić prawko i do tego wszystkiego trafić przed sąd.
policja.jpg

15 sierpnia, poranek, droga z Jeleniej Góry do Karpacza (województwo dolnośląskie). Policja w nieoznakowanym radiowozie z wideorejestratorem łapie faceta w mazdzie, który w niecałą minutę złamał tyle przepisów, ile ty nie złamałeś przez całe życie.

Jeździec bez głowy swoje manewry zaczął z grubej rury – od wyprzedzania nieoznakowanego radiowozu na zakręcie na podwójnej ciągłej, które przy okazji zmusiło nadjeżdżający z przeciwka samochód do nagłego uniku. Potem było tylko lepiej. Wyprzedzanie na skrzyżowaniu i dwukrotne przekroczenie prędkości. Przy ograniczeniu do 90 km/h facet najpierw jechał 139 km/h, a potem 179 km/h. I to wszystko zdarzyło się w 40 sekund, które wideorejestrator zdążył nagrać.

Za swoje wykroczenia kierowca mazdy złapał 34 punkty karne, stracił prawo jazdy i ostatecznie trafi też przed sąd. Jego wyczyn możecie zaś obejrzeć na poniższym wideo.Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. screen Poniedziałek 20.08.2018