Telewizyjna TurboAtrakcja

To nie jest zwykły piątek, to jest TurboPiątek w Discovery Channel! Od dziś co tydzień samochodowo-brodowy zestaw dla facetów.
Discovery Channel
W każdy piątek wieczorna ramówka Discovery Channel zostanie opanowana przez serię kultowych programów motoryzacyjnych z Richardem Rawlingsem i Aaronem Kaufmanem w rolach głównych: „Auto-reaktywację”, „Niechcianych w Gas Monkey” i „Auto-reaktywację: Seans grozy”.

Premierowe odcinki tych programów będą promować konkurs „TURBObroda
w TURBOpiątek”. Wystarczy zrobić zdjęcie swojej brody i wykazać się odrobiną kreatywności – szanowne jury ma bowiem duże poczucie humoru i oczekuje eksplozji pomysłowości. Konkursowe zgłoszenia należy zamieścić na stronie internetowej www.turbobroda.pl.

Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć ambasadorzy konkursu - Adam Nergal Darski, Piotr Kędzior Kędzierski i Lukas Tarka wybiorą najbardziej imponujące zarosty. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 17 kwietnia. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na antenie Rock Radio w poniedziałek 20 kwietnia. Główna nagroda to pełna męskich przygód wyprawa legendarną drogą Route 66 w USA. Drugie miejsce zostanie nagrodzone kultowym motocyklem Junak M16 320 ccm. Do zdobycia również liczne pakiety nagród od BaByliss, Barberiana i Discovery Channel, więc jest o co walczyć!
barberian3L.jpg
barberian2L.jpg
barberian4L.jpg
barberian5L.jpg

Na zakończenie akcji zwycięzcy, uczestnicy konkursu oraz wszyscy dumni brodacze będą mogli wziąć udział w epickiej balandze, pierwszej w Polsce brodatej imprezie, organizowanej przez klub Pomost 511 i Piotra Kędziora Kędzierskiego.

Dodał(a): CKM.PL Piątek 20.03.2015