Szkoła Mistrzów Lotto

W niecodziennych okolicznościach, na powojskowych terenach niedaleko Warszawy, jeżdżąc m.in. czołgiem, mieliśmy okazję poznać uczestników programu Szkoła Mistrzów Lotto. To już pierwszy rok jej działalności. Teraz dołączają do niej kolejne dwa duety.
Szkoła Mistrzów Lotto


Szkoła Mistrzów Lotto to program, który zainaugurował swoją działalność rok temu, skupiając w nim pary sportowe w formacie Mistrz i Uczeń. Pierwszymi uczestnikami programu są rajdowcy Krzysztof Hołowczyc - Martin Kaczmarski i Jarosław Kazberuk - Robin Szustkowski oraz team motorowodny Waldemar Marszałek - Bartłomiej Marszałek. Od teraz program obejmie także duet żużlowy Piotr Protasiewicz - Klaudia Szmaj, który na co dzień reprezentuje barwy Drużynowego Mistrza Polski SPAR Falubazu Zielona Góra.

FOTO-1111.jpg

W pionierskim projekcie marki LOTTO swój udział również wezmą żeglarze Roman Paszke i Robert Janecki. Obaj regatowcy są wyjątkowo utalentowani i bez granic oddani swojej pasji, jaką są jachty i morze

FOTO-2_111.jpg

Totalizator Sportowy planuje dalszy rozwój Szkoły Mistrzów LOTTO i zapowiada, że w następnych latach do programu dołączą kolejne duety, które wspólnie będą pracować na rzecz rozwoju polskiego sportu. - Cieszymy się, że udało nam się stworzyć tak wspaniałe zespoły, które stać na osiągnięcie wielu sukcesów. To czołowi sportowcy w swojej dziedzinie, których celem jest walka wyłącznie o najwyższe laury. Jesteśmy przekonani, że ich dalsze starty w barwach LOTTO przyniosą polskim kibicom mnóstwo pozytywnych emocji. W przyszłym roku planujemy powiększyć skład zawodników o kolejne autorytety i młodych ambitnych sportowców - zdradza Wojciech Szpil, prezes zarządu Totalizatora Sportowego.

Dodał(a): CKM.PL Wtorek 08.07.2014