Szalony drifter

Ten chłopak ma zaledwie 12 lat. Nie siedzi przed kompem tak jak ty teraz. Nie ma piwa w ręku jak ty… Siedzi w beemce w łapach ma kierownicę a rzuca nim jak cholera…
Adam Zalewski


Adaś Zalewski to 12 letni chłopak z Koszalina niczym nie różniący się od rówieśników. Tak jak i oni rano myje zęby i idzie do szkoły. Normalny dzieciak z nieprzeciętnymi umiejętnościami!  To jeden z najlepszychi najmłodszych  drifterów w kraju! Za parę lat będzie najlepszy, co do tego nie ma nikt wątpliwości!

Zaczynał jak miał półtora roku. Potem były quady i gokarty, na których założymy się, że nie jeździłeś. Nie mamy racji? W komunijnym wieku był już trzeci w kartingowej generalce. W wieku 11 lat przesiadł się do beemki, którą wyprawia cuda!

Co może tak umiesz?
www. Zrób sobie wózek driftowy!

Dodał(a): Ostatni mohikanin Poniedziałek 10.09.2012

Komentarze

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
adamp76 (2012-09-13 12:09:13)
Talent talentem ale najważniejsza jest praktyka- a to niestety kosztuje-kupno auta, przygotowanie go do takiej jazdy, benzyna ,opony itd- a w kraju gdzie większość rodzin żyje od wypłaty do wypłaty, rodziców nie stać aby szkolić swe pociechy na przyszłych mistrzów.... taka jest rzeczywistość.
Niemniej jednak życzę powodzenia i jak najwiecej sukcesów Zgłoś naruszenie
Komentarze (1)