Światowa premiera motocykli Ducati. Oglądaj na żywo

Włoska marka słynie ze spektakularnych prezentacji nowych modeli. I nie inaczej będzie tym razem. Całe wydarzenie można zobaczyć na żywo bez wychodzenia z domu.

Swiatowa_premiera.jpg


Tegoroczna premiera motocykli Ducati została zaplanowana na 23 października. Wszyscy wielbiciele włoskich jednośladów będą mogli oglądać prezentację na żywo, ponieważ marka zaplanowała transmisję wydarzenia w mediach społecznościowych.

Streaming będzie można śledzić na żywo na kanale marki w serwisie YouTube i na stronie internetowej od godziny 11:30.Fizycznie wydarzenie będzie miało miejsce w Rimini. Choć na zdjęciach krążących w sieci widać wyłącznie motocykl przykryty czerwonym materiałem z logo włoskiego producenta, to udało się wywnioskować, że pod przykryciem znajduje się model Monster 1200 25th Anniversario. Jest więc jasne, że zapowiadana prezentacja, nie będzie obejmowała ubiegłorocznego modelu.

Jednym z pewniaków jest Streetfighter V4, którego prototyp został już wcześniej pokazany. Kolejnym członkiem rodziny Ducati zostanie Panigale V2. Prawdopodobnie widzowie zobaczą też Multistradę V4. 

Tak naprawdę wszystko stanie się jasne, kiedy opadną czerwone zasłony i oficjalnie poznamy premierowe modele Ducati na 2020 rok. ZOBACZ TAKŻE: SAMOCHÓD ZE SZKLANĄ PODŁOGĄ

 


Dodał(a): Adam Barabasz/ Ducati Wtorek 22.10.2019