SUV od ... Bentley'a

Jeśli Bentley kojarzył ci się tylko z luksusowymi limuzynami ... będziesz musiał zmienić skojarzenia! Marka pracuje nad wypasionym SUV-em
prestiżowy SUV


Anglicy zdają sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach każda licząca się marka musi posiadać w swojej ofercie SUV-a. Porsche, Mercedes, BMW, Audi mają w swojej gamie modele z tej półki. Dlaczego więc nie miałaby go mieć produkująca jedne z najbardziej luksusowych aut świata angielska marka? Bentley przedstawił projekt modelu, który będzie można nabyć już za dwa lata.

belka_zobacz-galerie.jpg

Wyspiarze zapowiadają, że będzie najmocniejszy i najbardziej luksusowy wśród wszystkich suvów jakie kiedykolwiek zjechały z taśmy produkcyjnej. W cały projekt marka zainwestuje aż 800 mln funtów. Auto będzie produkcyjną wersją konceptu E XP 9F zaprezentowanego w 2012. Po tym jak firma zapowiedziała jego produkcję zgłosiło się 2000 chętnych. Nie wiedząc do końca jak będzie wyglądał … A ten, który będzie do nabycia w 2016 ma się sporo różnić od konceptu z 2012. Anglicy chcą sprzedawać 3000 sztuk rocznie.

Ceny auta nie znamy. Wiemy tylko tyle, że nie będzie nas na nie stać.
Dodał(a): night driver Poniedziałek 24.03.2014