Superfury superbohaterów

Walczą z superzłoczyńcami, mają supermoce i odjechane stroje. To, czego jednak nie mają (może z wyjątkiem Batmana i Iron Mana) to swoich własnych, stylizowanych supersamochodów. A właściwie to nie mieli ich do teraz.
superhero-car-designs-article-pics-9.jpg
W ostatnim czasie przeżywamy istne zatrzęsienie filmów o superbohaterach. W kinach dopiero co pokazał się „Batman vs Superman: Zmierz Sprawiedliwości”, poza tym niedługo swoje premiery będą miały filmy o Kapitanie Ameryce i X-menach.

Skoro więc świat całkowicie oszalał na punkcie filmów z herosami rodem z komiksów Marvela i DC Comics, to dlaczego by nie dolać jeszcze jednej małej kropli oliwy do ognia tego ogólnego szaleństwa i nie stworzyć czegoś, co rozbuchałoby go jeszcze bardziej?

Tą kroplą zdecydowanie są samochody, a właściwie supersamochody, których wygląd stylizowany jest na konkretnego superbohatera – Supermana, Batmana, Spider-Mana, Iron Mana, Wonder Woman, Kapitana Amerykę, Hulka, Wolverine’a, Deadpoola oraz Aquamana.

Stworzeniem tych spersonalizowanych supersamochodów zajął się brytyjski serwis Carwow. I tak na przykład Superman według serwisu rozbija się Bugatti Chironem, Batman jeździ BMW M2, Spider-Man posiada Ferrari 488 Spider, a Hulk potężnego Mercedesa G63 AMG z napędem 6x6.

Motywem przewodnim każdego auta są oczywiście kolory strojów i broń lub jakieś charakterystyczne atrybuty danego superbohatera. Auta swoim charakterem zdają się także odzwierciedlać temperament i moce danego herosa.

Czy właśnie w takich superfurach widzielibyście swoich ulubionych superbohaterów?

Bądź chińskim milionerem. Kup Ferrari F12 i zabierz je na off-road w Tybecie...

Opublikowany przez AutoStuff na 6 kwietnia 2016
Dodał(a): Jakub Rusak Piątek 08.04.2016

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Hilarys (2018-11-01 07:26:07)
If you were a person who allowed her or him self to simply Be. What would your relationships be like. What could your monetary Video Animation Services state be like. Who are you whilst you aren't And who may you be. What might your degree of existence delight feel like. Zgłoś naruszenie
Ashwin (2018-10-09 12:13:10)
This is an adventures two player video game where you need to play with your keyboard. A W D is the main online fireboy and watergirl keys to move player and i bet you will be enjoy playing this for free. Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)