Superauta w błocie

Co zrobić z autami wartymi miliony dolarów? Trzymać w hermetycznym garażu i nie pozwalać nikomu dotknąć, przecież to kosztowało! Błąd! Ci ludzie nie mają litości dla najdroższych aut świata!
tax the rich


W sieci pojawił się kolejny filmik użytkownika Tax The Rich. Dosłowne tłumaczenie brzmi „opodatkować bogatych”, ale niekoniecznie o to chodzi twórcom wideo. Na tej mini produkcji widzimy superata Ferrari Enzo, Ferrari F50, Jaguar XJ220, Rolls Royce Phantom i Bugatti EB110 SS, które taplają się w błocie, jeżdżą po nieutwardzonych drogach, palą gumę, rozpędzają się po nierównych trawnikach ryzykując urwanie części nadwozia lub nawet zawieszenia. W pewnym momencie koła Jaguara zapalają się, a opony dwóch Ferrari są na skraju utraty warstwy gumowej. Nie, to nie repliki ani efekty specjalne. To robota Tax The Rich. Kto to, co to?Plotka niesie, że to Harry Hunt – syn brytyjskiego milionera. Senior, Jon Hunt, to obrotny przedsiębiorca. Swego czasu sprzedał świetnie prosperującą, założoną przez niego agencję nieruchomości za 370 milionów funtów. Podobno dzięki swoim zdolnościom pomnożył fortunę i teraz jest miliarderem. Jego synowie pałają wielkim uczuciem do szybkich maszyn. Harry jeździ w wyścigach IRC 2WD i w rok po debiucie zdobył mistrzostwo tej klasy.

Kierowca rajdowy pokazuje kompletnie inne podejście do luksusowych samochodów. Nie trzyma ich wymuskanych i nawoskowanych w garażu (choć ma gdzie – ojciec pod wielką posiadłością wykopał specjalny garaż na perełki motoryzacyjne), tylko eksploatuje do granic możliwości. Kto bogatemu zabroni?!Dodał(a): fisci Piątek 09.08.2013