Stłuczka aut za 3,5 mln dol!

Kiedy widzisz przepiękne, porcelanowe Bugatti L'or Blanc za 2,5 mln dol, które uderza w LaFerrari warte 1 mln dol, raczej nie spodziewasz się, że sprawca... po prostu odjedzie z miejsca zdarzenia. Ale kto by się tam przejmował!

laferrari.png

Trzeba być geniuszem, żeby samochodem wartym 2,5 mln dol beztrosko walnąć w auto za 1 mln dol. Ale jeszcze większym mózgiem trzeba być, odjeżdżając sobie bez kozery z miejsca zdarzenia. Szczególnie, że na świecie istnieje tylko jeden egzemplarz auta, które spowodowało stłuczkę...

Na poniższym filmiku widać, jak zaparkowane przed hotelem Bugatti Veyron Grand Sport – L’Or Blanc, wyjeżdżając z miejsca, uderza w Ferrari LaFerrar, a potem po prostu odjeżdża w siną dal. Według mnie są tylko dwie opcje: albo kierowca jest idiotą, albo jest tak bogaty, że dbałość o kilka tysięcy straty, to dla niego drobiazgowość.Bugatti L'or Blanc to najszybszy kabriolet świata (generujący 1001 koni mechanicznych), który stworzono przy współpracy z niemieckim producentem porcelany Königliche Porzellan-Manufaktur. Zdobiony dodatkami z porcelany samochód wycenia się na 2,5 mln dolarów!


Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Środa 29.04.2015