Sobota z Nitro Circus Live

Sobota z Nitro Circus Live na Stadionie Narodowym - wystąpi Travis Pastrana w największym show sportów ekstremalnych na świecie!
Nitro Circus Live Polska


14 grudnia Stadion Narodowy w Warszawie zamieni się w arenę sportów ekstremalnych, na której wystąpi 40 gwiazd światowego freestyle`u wraz z twórcą słynnego cyrku – legendarnym Travisem Pastraną. Widzowie będą świadkami niesamowitych ewolucji, które często przeczą prawom fizyki, zobaczą skoki na motorach, rowerach, hulajnogach oraz wszystkim, co ma koła w doskonałej oprawie płomieni i fajerwerków. To właśnie znaki rozpoznawcze Nitro Circus Live, najbardziej spektakularnej imprezy tego roku!

Podczas Nitro Circus Live wystąpi plejada światowych gwiazd sportów freestyle’owych, które zaskoczą widzów, pokazując na czym można robić ewolucje w powietrzu. Wyobraźnia zawodników nie zna granic. Jazda na rowerze czy hulajnodze z pozoru nie jest niczym nadzwyczajnym, ale w połączeniu z porządnym zastrzykiem adrenaliny i szalonymi pomysłami ekipy Pastrany niejednego widza przyprawi o zawrót głowy. Nitro Circus to nie tylko niesamowite ewolucje i akrobacje. To także wyjątkowa opowieść o emocjach, pasji i wytrwałości z dużą porcją pozytywnej energii.Występ w Warszawie to ostatnia już okazja do podziwiania szalonego cyrku podczas tegorocznego europejskiego tournée Nitro Circus. W pokazie na Stadionie Narodowym wystąpi również Travis Pastrana - dziewiętnastokrotny medalista X-Games, człowiek, który jako pierwszy zrobił podwójne salto na motocyklu i wyskoczył z samolotu bez spadochronu. Jak zapowiadają sami sportowcy, występ kończący trasę po Europie będzie największy, a każdy z zawodników da z siebie wszystko!

Czego jeszcze widzowie mogą spodziewać się na Stadionie Narodowym? Nitro Circus to worek niespodzianek, które wysypują się jedna po drugiej: synchroniczne skoki na motocyklach, latające rowery, deskorolkowa mega rampa, samochody, wybuchy, fajerwerki i mnóstwo innych freestyle’owych ewolucji spod znaku Jackass. Emocje sięgną zenitu już w najbliższą sobotę na Stadionie Narodowym.

To będzie niezapomniane show!Dodał(a): ckm.pl Piątek 13.12.2013