Ruf Rodeo Porsche 911. Terenowa interpretacja klasyki

Ruf to założona w 1939 roku firma zajmująca się tuningiem samochodów marki Porsche. Ze słynnego niemieckiego warszatu właśnie wyjechała terenowa interpretacja Porsche 911, która w obliczu epidemii koronawirusa zaliczyła internetową premierę.
ruf-rodeo-concept-6-398f25dff632,0,920,0,0.jpg

Nadwozie zostało wykonane z włókna węglowego i w swojej formie przypomina generację 964. W warstwie kolorystycznej projektanci zdecydowali się na połączenie złota i ciemnej zieleni. Wyjątkowy klimat samochodu tworzą stylizowane na stare rury, reflektory oraz oldschoolowy bagażnik umieszczony na dachu.Ruf Rodeo Porsche 911 zostało zaprojektowane z myślą o jeździe w terenie, dlatego tez inżynierowie zadbali o większy prześwit, napęd na cztery koła i dodatkowe oświetlenie, które ma ułatwiać jazdę w nocy. Pozostałych szczegółów projektu nie podano.


Nie wiadomo również, czy samochód trafi do masowej produkcji, czy stanie jednorazowym, ale też bardzo efektownym pomysłem prawdziwych pasjonatów.

ZOBACZ GALERIĘ: ASTON MARTIN V12 - KWINTESENCJA KABRIOLETU Dodał(a): Adam Barabasz / fot. mat. prasowe Ruf Środa 11.03.2020