Rodzinny pojedynek na auta

Ojciec z synem postanowili wyrównać swoje rachunki. Na drodze publicznej!
wypadek wideo


W Polsce za klapsa, czy za karcenie pasem swoich dzieci, można odpowiedzieć przed sądem. W Chinach takiego zakazu nie ma. Jednak w tej sytuacji pasy były – na szczęście zapięte, a zamiast klapsa był strzał samochodem w auto syna.

Rzecz działa się w prowincji Anhui. Rodzinna kłótnia przeniosła się na ulicę, gdy dwaj panowie nie mogli dojść do porozumienia w domu. Syn wsiadł w samochód, ojciec rzucił się w pogoń za swoim dzieckiem. Gdy krewki tatuś zajechał drogę potomkowi na skrzyżowaniu i zobaczył, że ten dojeżdża do jego wozu, zaczął cofać. Lekko go przerysował, na razie. Gdy syn chciał się prześliznąć i uciec, jego rodzic zaczął mu zajeżdżać drogą wypychając go na przeciwny pas. Gdy już się rozkleszczyli, młody chciał odjechać, jednak skrzyżowanie było dość zatłoczone i utknął na jego środku. Wtedy w bok jego BMW wbił się Mercedes ojca – furiata.

10987654321

Przypominało to zabawę w elektrycznych samochodzikach w wesołym miasteczku. Jednak akcja działa się na serio. Gdy auta stanęły nieruchomo na środku skrzyżowania, syn rzucił się do ucieczki. Ojciec pobiegł za nim! Nie wiemy jak skończył się pościg, natomiast wiadomo, że oba auta były mocno zniszczone i pewnie pójdą do kasacji. Ale możesz też ich się spodziewać na polskich aukcjach, jako nówki sztuki...Dodał(a): carlo Wtorek 25.06.2013