Recoil 2 - oranie miasta pick upem

Latająca nad głowami lasek w bikini 800-konna półciężarówka i Dan Bilzerian w śmigłowcu oraz szaleńczy rajd przez ulice spokojnego miasteczka w Meksyku – amerykański kierowca „Ballistic” BJ Baldwin przygotował drugą odsłonę swoich ekstremalnych wyczynów.
recoil2-1.jpg

Amerykański kierowca offroadowy „Ballistic” BJ Baldwin w swoim 800-konnym pick upie pokazuje najwyższy level umiejętności rajdowych – pokonuje wszelkiego rodzaju przeszkody i wciska się w dostępne przestrzenie, jakby jego pojazd był zaprogramowany. Elastyczne zawieszenie Monster Energy Trophy Truck okleja nierówności, a wyczucie wozu przez Baldwina potwierdza, że ich „sterowniki” są zsynchronizowane.  

recoil2-2.jpg
Tym razem BJ Baldwin zakłada się ze słynnym królem Instagrama – Danem Bilzerianem. Amerykański Playboy rzuca kierowcy wyzwanie – ma 20 minut, by przemierzyć gęsto zabudowane i pofałdowane tereny miasteczka Ensenada w Meksyku, w którym zaczyna się słynny rajd offroadowy Baja 1000. „Ballistic” podejmuje rękawicę z uśmiechem.

BJ Baldwin połyka nierówności, spod zawieszenia sypią się iskry, zeskakuje z dwumetrowych schodów, przelatuje nad uliczkami przecinającymi strome podjazdy, ale i driftuje. Nie dziwi jednak styl „Ballistica”, gdyż pochodzi ze stajni Honnigan Kena Blocka – człowieka, który ulice traktuje jak wielki plac zabaw.


belka-autostuff_2.jpg

Dodał(a): fisci Czwartek 18.09.2014