Polski motocykl podbił Stany Zjednoczone

„Najbardziej niezwykły motocykl” – dokładnie w tej kategorii pierwsze miejsce zajął The Recidivist, pierwszy na świecie „wytatuowany” jednoślad, stworzony przez polski warsztat Game Over Cycles.

Stuguris Motorcycle Rally to największy zlot motocyklowy świata, odbywający się nieprzerwanie od 1938 roku w pierwszym tygodniu sierpnia w mieście Sturgis w Południowej Dakocie. Podajemy tę suchą informację po to, by wszyscy niezorientowani w motocyklowym światu wiedzieli z jak prestiżową imprezą mamy tu do czynienia. Dodajmy jeszcze, że rokrocznie odwiedza go kilkaset tysięcy fanów jednośladów.

I właśnie na tym zlocie, konkretnie podczas konkursu Rat’s Hole Custom Bike Show (najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursie motocykli customowych globu), pierwszą nagrodę w kategorii „Najbardziej Niezwykły” zdobył polski motocykl The Recidivist, stworzony przez polski warsztat Game Over Cycles z Lisich Jam.

Jednoślad zachwycił publiczność i jurorów swoim niezwykłym malowaniem, dzięki któremu maszyna wygląda dosłownie tak, jakby była wydziarana. Dodatkowo na zlocie zaprezentowana została z koszem o dokładnie takim samym wzorze.

Gratulujemy Game Over Cycles! A gdybyście chcieli przeczytać o nich nieco więcej, to odsyłamy do naszego artykułu sprzed roku i zapraszamy do poniższej galerii – możecie w niej zobaczyć kilka fotek The Recidivista oraz inne projekty warsztatu z Lisich Jam.


Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. instagram.com/gameovercycles/ Czwartek 24.08.2017